Türkiye eğitim sistemi kötü gidiyor

türkiye eğitim sistemi kötü gidiyor, Her iki senede bir OECD tarafından yapılan araştırma, 15 yaş grubundaki öğrencileri test ediyor ve böylelikle ülkelerin eğitim sistemleri ...

2013-2014 KYK burs ve kredi sonuçları

2013-2014 KYK burs ve kredi sonuçları, KYK Sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair bir bilgi sonunda verildi. Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bir haber veren Gençlik ...

Karne ücretleri hakkında uyarı

Senelerdir neredeyse tüm ilk ve orta dereceli okulların yöneticileri çocukların velilerinden ücretler istemekteler. BU ücretler karne paraları ya da faturalar adı altında ...

AÖF sınav tarihleri ve yerleri

2013-2014 öğretim yılı Güz Dönemi AÖF Vize sınavları için çok kısa bir tarih kaldı. İki hafta sonra yapılacak olan sınavların tüm bilgilerinin gerekli merciler tarafından ...

2013 TEOG-LGS soru ve cevapları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınmış olan kararla birlikte bu sene ilk defa sisteme geçirilen TEOG Sınavları geçtiğimiz gün ilk kez yapıldı. 28 Kasım tarihinde ...

Marmara Üniversitesi ve Cumhuriyet Üniversitesi karıştı

Marmara Üniversitesi ve Cumhuriyet Üniversitesi karıştı, Bu hafta üniversitelerde pek de tatlı şeyler yaşandığını söyleyemiyoruz. Henüz haftanın ilk gününden iki ...