Dodomama Vitaminleri İle Hayvanlar Sağlıklı

Evcil hayvan dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu için tek tip mama ile yetinmemeliyiz. Beslenmesini her zaman vitaminlerle destekleyerek bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmamız, onları hastalıklardan korumamız gerekir. Dodomama ile dostlarımız her zaman emin ellerde.

V.Laga Orop.Canto-Vit Liquid

Kuşlar yapıları itibari ile narin ve hassas canlılardır. Bakımı sanıldığı kadar kolay olmasa da kuş beslemek insana farklı duygular kazandırır. Kuşların dünyası bambaşka bir dünyadır, onları besledikçe aslında onların da duyguları olduğunu anlarsınız.

Bu minik ve kırılgan dostlarımız için doğal bir antioksidan olan E vitamini ile üretilmiş V.Laga Orop.Canto-Vit Liquid vitamin ve aminoasit karışımdan oluşur. Muhabbet kuşları gibi kafeste yaşayan kuşlar için takviye gıdalar çok önemlidir. Hücre yapılarını koruyarak hastalıklara karşı direnç kazandırır. Günlük olarak içme suyuna katılarak kolayca kullanılabilir.

Miamor Cream Multi Vitamin

Kediler tarafından zevkle tüketilen karşı konulamaz lezzetiyle Miamor Cream Multi Vitamin içeriğinde birçok vitamin ve minerali barındırır. Şeker ve katkı maddeleri içermeyen formülü ile gayet sağlıklıdır. Kedinizin metabolizmasını güçlendirerek tüy dökülmesinden hastalıklara kadar birçok probleme çözüm olacaktır.

Kalorisinin düşük olması sayesinde kedinizde kilo alma problemine sebep olmaz. Hatta günlük kalori ihtiyacının bir kısmını karşılayacağı için mamasını da daha az tüketecektir. Formunu koruyan patili dostunuz bu vitamin sayesinde neşesini kaybetmeden koşup oynamaya devam edecektir.

 

Canvit Chondro Süper Kas ve İskelet Sağlığı Köpek Vitamini

Büyük ırka mensup köpeklerde kalça displazisi ve artrit gibi sağlık problemleri çok sık görülür. Can dostlarımız köpekler bu ve birçok kalça ve eklem hastalıklarına genetik olarak yatkındır. Bu konuda elimizden tek gelen kaliteli mamalarla ve vitaminlerle kas ve iskelet sisteminin gelişimine katkı sağlamaktır.

Canvit Chondro Süper Kas ve İskelet Sağlığı Köpek Vitamini ile bütün hastalıkların önüne geçmek mümkün. 25 kg ve üzeri köpekler için sıklıkla önerilen bu vitamin sayesinde köpeğiniz ilerleyen yaşta bile egzersiz ve günlük hareketlerine devam edebilecek. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde patili dostunuz sağlıkla büyürken siz de huzurlu bir hayatın tadına varabilirsiniz.

 

Karlıe Kemirme Taşı Vitamin-Mineral

Kemirgen hayvanlarda diş sağlığı çok önemlidir. Dişlerinin sağlıklı ve güçlü olmasının yanında bağışıklığının da güçlü olması için Karlıe Kemirme Taşı Vitamin-Mineral kullanmalısınız.

Kafesine asılarak rahatlıkla kullanılabilen bu taş kemirgen hayvanların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve tuzu barındırır. Tavşan, hamster, kobay gibi küçük hayvanlar bir şeyleri kemirme içgüdüsüyle yaratılmışlardır. Küçük sevimli kemirgeniniz bu taşı kemirirken büyük keyif alacaktır. Bu sayede eşyalarınızı kemirmekten vazgeçecek, size de taşı kemirirken ne kadar sevimli olduğunu izleme keyfi kalacaktır.

 

Canvit Aminosol Vitamin ve Aminoasit Solüsyonu

Birden fazla çeşit hayvan besliyorum ve hepsine ayrı ayrı vitamin almak çok maliyetli oluyor diyorsanız Canvit Aminosol Vitamin ve Aminoasit Solüsyonu size göre bir ürün. Kedi, köpek, at, sığır, kümes hayvanları, kanarya, muhabbet kuşu, papağan, güvercin, arı dahil birçok hayvan türünde iyileştirici ve takviye edici etkiye sahiptir.

Stres, hastalık, cerrahi operasyon gibi durumlarda iyileştirici etkisi ile, gelişim döneminde kas ve iskelet sistemi, sindirim sistemi, tüy ve deri sağlığı alanlarında destekleyici özelliği vardır. Çok yönlü kullanıma sahip bu ürün içeriğinde amino asit, tuz, B vitamini ve ihtiyaç duyulan diğer besinleri barındırır. Sahip olduğunuz bütün havanların vitamin ihtiyacını tek bir üründe giderebilirsiniz.

Hemen https://www.dodomama.com/ adresini ziyaret ederek dostlarımızın ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla giderebilirsiniz. Dodomama hayvanlarınız için ihtiyacınız olan her konuda yanınızda.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle