En İyi Polisiye Romanlar

Gizem, heyecan, merak, suç, koşuşturma ve daha fazlasına ilgisi olanlar için polisiye romanlar bulunmaktadır. Romanlar, muhteşem bir kurgu ile yazılmış olup d&r kitap dünyasında yer edinir. Polisiye romanlardaki gizemi çözmek isteyenler için birbirinden farklı tarzda kitaplara sizde sahip olabilirsiniz.

Da Vinci Şifresi-Dan Brown

Gizem, macera ve fazlasıyla merakın, kitap içinde buluşması okurları heyecanlandırmaktadır. Da vinci şifresi, Dan Brown tarafından kaleme alınmış olup adeta büyük bir ses getirmiştir. Polisiye roman sevenler için ilk akla gelen roman, kesinlikle tavsiye edilen ve okunması gereken kitaptır.

Olasılıksız-Adam Fawer

Polisiye roman sevenler için kitabı okurken, kişinin olayları çözümlemesi, kendisini adeta kitap içerisindeki bir karakter olarak anımsaması mümkündür. Olasılıksız, polisiye roman tarzında ödül almış bir kitaptır. Bilim kurgu tarzında yazılmış olsa da okurların fazlası ile beğendiği polisiye roman tarzındadır.

Akıl Oyunlarının Gölgesinde-Sherlock Holmes

Dedektiflik, polisiye, macera ve daha fazlasının bir kitap içerisinde toplanması akıl oyunlarının gölgesinde kitabı ile sağlanmıştır. Yazar muhteşem bir hayal gücü ile birlikte oluşturduğu kitabını, okurlarına büyük bir zevkle sunmaktadır. Kitap polisiye ve macera tarzı roman sevenler için adeta büyük bir zevkle okunmaktadır.

Doğu Ekspresinde Cinayet -Agatha Christe 

Polisiye roman edebiyatında büyük ses getiren kitabın, 100’den fazla çevirisi yapılmıştır. Burada Sherlock Holmes tarzında dedektif romanları sevenler için benzer nitelikte bir kitaptır. Doğu ekspresinde cinayet kitabı içerisinde bulunan cinayeti çözmek ise okurlara düşer. Tek seferde bitirebileceğiniz aksiyon dolu bu kitaba site üzerinden ulaşmak mümkün!

Polisiye, bilim kurgu, dram ya da aşk romanı gibi birbirinden farklı içerikler de romanlar d&r üzerinde bulunmaktadır. Roman okumayı sevenler için farklı tarzlarda kitapları keşfetmek (https://www.dr.com.tr/) bir tık kadar uzağınızda!

No comments.

Yorum Ekle