Kişisel Bakım İçin En İyi Ürünler

Mediamarkt ile A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza aynı yerden ulaşabilirsiniz. Aradığınız her türlü elektronik eşya için binlerce seçenek tüm Mediamarkt mağazalarında! Online alışveriş imkanı da tanıyan mağazayı Türkiye’nin dört bir yanında bulabilirsiniz. Aradığınız her şey ve çok daha fazlası için web sitesi ve yerel mağazaları takip edebilirsiniz.

PHILIPS Sonicare HX9353/56 Diamond Clean Sonic Şarjlı Diş Fırçası Siyah 

Philips Sonc-icre HX9353/ 56 diamond clean sonic şarjlı diş fırçası siyah rengi ile karşınızda. Son teknoloji diş fırçası olan bu elektronik cihaz ile manuel sisteme göre 10 kat daha iyi bir fırçalama sonucu elde edersiniz. Yumuşak ve yuvarlak başlığı ile sıradan diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere dahi kolaylıkla ulaşırsınız. Özel zamanlayıcıya sahip olan bu cihazla fırçalama süresi dolduğunda uyarı alırsınız. Geriye bembeyaz dişler ve sağlıklı gülüşler kalır. Kutu içeriğinde 3 adet fırça başlığı, cam şarj cihazı ve de seyahat kabı bulunur. 5 farklı mod seçeneğiyle yeni Philips elektronik diş fırçasıyla hemen tanışın.

 

Remington IPL8500 epilasyon cihazı 

Remington IPL8500 epilasyon cihazı ile kuaförlere ve epilasyon merkezlerine tonlarca para ödemeye son! Evde kullanabileceğiniz bu son teknoloji epilasyon cihazı ile tüylerinizken kurtulacak aynı zamanda da zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz. Son teknoloji bu epilasyon cihazı cilt tonunuzu tanır ve ona uygun olarak seviye belirler. Sizlere de evde epilasyonun tadını çıkarmak kalır!

Dyson Corrale saç düzleştirici 

Dyson Corrale saç düzleştirici ile saçlarınıza zarar vermeden mükemmel bir saç şekillendirme deneyimi yaşayın! Hava yardımıyla saçları şekillendiren bu düzleştirici ile saçlarınız kırılmadan şekillenir.

Mediamarkt ile ihtiyacınız olan her türlü elektronik ürüne mağazalarından ya da web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

No comments.

Yorum Ekle