Mobildeki Eğitici Oyunlar

Teknoloji çağının en önemli gerekliliklerinden bir tanesi de şüphesiz ki akıllı telefonlardır. Peki ya çocuklarımızı teknolojinin iyi yüzüyle tanıştırmak ve gelişimlerini sağlamak mümkün mü ? Teknosa ile artık bu çok kolay. Geniş ürün seçenekleri ile mobilde de etkin olmanın tadını çıkarın.

Xiaomi Redmi Note 8 4GB/64GB Mavi Akıllı Telefon ile Subway Surfers

Çocuklarımızın refleks becerilerini geliştirmesinde önemli bir yerin sahibi olan Subway Surfers , Xiaomi Redmi Note 8 4GB/64GB Mavi Akıllı Telefon ile eğitici bir kaliteyi sizlere sunuyor. Teknolojinin tehlikeli bölgelerinden uzak, çocukların hem eğlenmesi hem de gelişimini sağlayan bu oyun ile boş zamanlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Oyun, surf tahtası ile tren raylarında durmadan ilerleyen bir çocuğun, cisimlere çarpmadan ödülleri toplamasını konu ediniyor. Buna bağlı olarak oyun çocuklarımıza refleksif olarak tepki vermeyi, dikkati aşılamayı ve zihnini odaklamayı amaç ediniyor. IOS ve Android işletim sistemlerinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz oyun ücretsiz olmasıyla ebeveynlere alternatif sunuyor.

Samsung Galaxy S6 Lite 64 GB 10.4″ Blue Tablet ile Paintbox 

Paintbox uygulaması ile çocuklarına yeni çağın alternatiflerini sunun. Grafik ve çizim işlemleri ile eski moda resim defterleri tarih oluyor. Çocukların yaratıcılığının sınırlarını zorlayan uygulama ile resim yeteneklerinin yanı sıra el becerilerinin de geliştiğini söylemek mümkün. Samsung Galaxy S6 Lite 64 GB 10.4″ Blue Tablet  ile uygulamayı kolaylıkla kullanmanız mümkün. Bilgisayar hantallığından sizi kurtaracak olan ürün ile çocuklarınız dilediği gibi çizim yapabilir ve okuldan arta kalan vakitlerini de keyifli saatlere çevirebilir.

Apple AirPods 2.Nesil ve Şarj Kutusu ile Smule Karaoke 

Çocuğunuz şarkı söylemeyi seviyor mu? Birlikte vakit mi geçirmek istiyorsunuz? Bu uygulama tam size göre! Birlikte kullanabileceğiniz Smule  uygulaması ile karaoke keyfini evinize taşıyın. Çocukları hem eğlendiren hem de özgüven kazanmalarına yardımcı olan uygulama Apple AirPods 2.Nesil ve Şarj Kutusu  ile kaliteli bir aktivite haline geliyor. Yetişkin ve çocuk ayrımı olmadan özgürce şarkılarınızı mırıldanabileceğiniz uygulamayı IOS ve Android işletim sistemlerinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A71 128GB Siyah Akıllı Telefon ile WOW 

Açılımı  Word of Wonders  olan oyun çocuklarımızın kelime dağarcığını geliştirmekte etkili oyunlar listesinin başında geliyor. Dilerseniz İngilizce kullanarak, çocuğunuza yabancı dili aşılayabilirsiniz. Kare bulmaca şeklinde dizayn edilen oyun her bölümün sonunda Dünya’nın Yedi Harikası ile ilgili bilgi vermeyi de ihmal etmiyor. Eğlenirken öğrenebileceğiniz bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy A71 128GB Siyah Akıllı Telefon ile oyunun kalitesine varmak isteyenler için çocuğunuzdan arta kalan vakitlerde yapacağınız tatlı bir kaçamak olacak.

Huawei P40 Lite E 64GB Mavi Akıllı Telefon ile Satranç 

Kuşkusuz zihinsel gelişimin vazgeçilmezlerinden birini satranç oluşturmaktadır. Stratejik düşünmeyi, sonraki hamleyi görmek çocuk gelişiminde oldukça önemli bir statüde yer almaktadır. Buna bağlı olarak hem yetişkinler için hem de çocuklar için Satranç  bir oyundan çok daha fazlasıdır. Masa oyununu teknoloji çağına adapte eden uygulamayı Huawei P40 Lite E 64GB Mavi Akıllı Telefon ile kolaylıkla kullanmanız mümkün. Uygulama mesafe gözetmeksizin çevrim içi rakiplerinizle karşılaşmanıza olanak sağlar. Çocuğunuzun zihinsel gelişimini sağlaması yanında yeni öğrenenler için kolay bir kullanım vadetmektedir. Kendinizi ve zihninizi sınayın. Strateji geliştirin ve seviyenize göre hazırlanmış taktik bulmacaları ile satranç yeteneklerinizi geliştirmeyi de ihmal etmeyin. Çocuğunuz için eğitici ve bir o kadar da eğlenceli boş zaman aktivitesi olarak bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

 Teknosa  ile mobil oyunlarda kalite ve yüksek performansın keyfini uygun fiyatlarla çıkarın. Vakit kaybetmeden https://www.teknosa.com/ tıklayın ve eğlencenin tadına varın!

No comments.

Yorum Ekle