Türkiye’nin en iyi 10 üniversitesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ülkemizin en iyi ilk 10 üniversitesini istatistikleriyle birlikte açıkladı. Bu istatistikleri açıklayan isim bizzat Bilim, Sanayi ve ...

TUS Ek Yerleştirme Sonuçları 2013

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) 2013 sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından açıklanan sınav sonuçlarını ...

Açıköğretim bütünleme sınavı yapılacak mı

Açıköğretim sınavlarından kötü sonuç alan tüm öğrencilerin şu anda akıllarında olan sorulardan biri kesinlikle bu: açıköğretim bütünleme sınavı yapılacak mı? ...

Parasız yatılılık ve bursluluk sınavı soruları ve cevapları

MEB Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı soru ve cevaplarını kamuoyuyla paylaştı. Tüm detaylarıyla yayımlanan 2013 MEB Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı soru ...

LYS sınav giriş belgeleri 2013

2013 Lisans Yerleştirme Sınavları giriş belgeleri sonunda ÖSYM tarafından yayımlandı. 15-16-22 ve 23 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınavlar öğrencilerin ...

SBS ertelenecek mi

Taksim Gezi Parkı’nda başlayıp tüm ülkeye yayılan olaylar SBS konusunda da polemiklere neden oldu. Sadece ülke içinde değil dış basında da büyük kargaşaya neden ...