Tüm YGS Soru ve Cevapları

2014 tüm ygs soru ve cevapları, ÖSYM’nin bu sene çok katı kurallar aldığını, internet üzerinde paylaşılacak olan bir soru için bile 3 ile 5 yıl arasında hapis ...

Öğretmen atamalarıyla ilgili flaş açıklama

öğretmen atamalarıyla ilgili flaş açıklama, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün Muş’ta bir miting düzenledi. Yerel seçimler nedeniyle şehir şehir dolaşarak ...

2014 YGS Sınav Giriş Yerleri – Sınav Giriş Belgesi

2014 YGS Sınav Giriş Yerleri – Sınav Giriş Belgesi, Her sene üniversiteye giriş için yapılan sınavlar bu sene de yapılacak. Bildiğiniz gibi birkaç sene önce ÖSS ...

2014 IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı

2014 IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı, Her sene geleneksel olarak düzenlenen ve Türk öğrencilerin yurt dışında üniversite okuyup yüksek lisans yapmasına yardımcı olan IEFT ...

2014 Ağustos’ta ne kadar öğretmen atanacak?

2014 ağustosta ne kadar öğretmen atanacak, Bu ay içinde yapılmış olan öğretmen atamalarında toplam 10 bin tane öğretmen yeni görevlerine başlayacaklarının müjdesini ...

Türkiye eğitim sistemi kötü gidiyor

türkiye eğitim sistemi kötü gidiyor, Her iki senede bir OECD tarafından yapılan araştırma, 15 yaş grubundaki öğrencileri test ediyor ve böylelikle ülkelerin eğitim sistemleri ...