2014 Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

2014 educashow okul ekipmanları ve teknolojileri fuarı, Her sene düzenlenmekte olan Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu sene de öğretmenlerle buluşmaya hazırlanıyor. 29, 30, 31 Mayıs ve 1 Haziran tarihleri boyunca sürecek olan fuarda öğretmenlerin ücretsiz katılma hakları bulunurken, birçok seminerin ve workshopun yapılacağını belirtelim. Fuarın en önemli amacı ise eğitimle teknolojiyi bir araya getirerek öğrencilere daha pratik, daha kolay ve daha eğitici bir eğitim vermek. İstanbul Fuar Merkezi Hall 11’de düzenlenecek ola 2014 Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, katılımcılarına birçok hediye ve hediye çekleri de sunacak.

Kayhan Karlı Yönetiminde Dev Kadro!
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ın açılış konuşmasını yapacağı Educashow’da dört gün boyunca yapılacak workshop ve seminerlerde Türkiye’nin duayen isimleri ile New York Ünivesitesi ve Sounth Dacota Üniversitesi uzmanları kürsüde olacak.
Kayhan Karlı, Adnan Aksu, Alexandre Abellan, Batuhan Aydagül, Doç. Dr. Engin Karadağ, Prof. Dr. Erhan Erkut, Gökhan Yücel, Prof. Dr. Hande Briddick, Işıl Boy, Dr. Özgür Bolat, Dr. Özlem Mecit, Dr. Selçuk Can Güven, Doç. Dr. Selçuk Özdemir, Doç. Dr. Selçuk Şirin, Yrd. Doç. Dr. Sertel Altun, Dr. Sinem Aslan, Steve Barkley ve Prof. Dr. Ziya Selçuk’un da aralarında bulunduğu pek çok isim, öğretmenlere en yeni eğitim-öğretim metotlarını anlatacak.

“Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcılık”, “İnovasyon ve Eğitime Etkileri”, “Öğrenmenin Fizyolojik Temelleri”, “Teknolojinin Değişen Renkleriyle Mobil Öğrenme”, “21. YY’da Okul ve Öğrenme”, “Erken Çocukluk Döneminde Eğlenceli Matematik”, “Model Öğretmen”, “Pozitif Okul İklimi” ele alınacak konu başlıklarından sadece birkaçını oluşturuyor.

Seminer programının detaylarına ve ücretsiz davetiyeye “www.educashow.com” ulaşabilirsiniz.

Avrupa’dan Ödüllü Ürünler Educashow’da

Educashow fuar alanında ise yok yok! Eğitim sektörüne yönelik pek çok ürünün ilk defa görücüye çıkacağı fuarda, ‘Sihirli Boyalar’ gibi Avrupa’dan ödüllü firmalar da hazır bulunacak. Üç boyutlu yazıcı, üç boyutlu kalem, üç boyutlu eğitim içerikleri, görsel ve işitsel teknolojik materyaller, en son eğitim yazılımları, 21. yüzyıl teknolojisi ile donatılmış laboratuarlar, modern amfi çözümleri ve daha pek çok ürün Educashow’da fuar alanında olacak. Fuarda ayrıca herkesin merakla beklediği, ‘servis takip programı’ da tanıtılacak. Programın hem okul yönetiminin, hem ailelerin işini kolaylaştırması, hem de çocuklara tam bir güvenlik sağlaması bekleniyor.
Educashow Genel Müdürü Orçun Fida, böylesi bir organizasyonu düzenliyor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek; “Hem ücretsiz sertifikalı eğitim programlarının hem de en yeni okul ekipmanları ile teknolojilerinin eğitime yepyeni bir dinamizim getirmesini bekliyoruz.” dedi.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle