AddaxGirls Sizin Yerinize Kombin Yapıyor!

Kadın giyim mağazası olan Addax, alt giyim, üst giyim ve dış giyim kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Markadan satın alabileceğiniz ürünler içerisinde kemer, aksesuar, dış giyim ürünleri de vardır. İnternet mağazalarından satın alabileceğiniz ürünleri ücretsiz iade edebilirsiniz.

Taş Düğmeli Hırka

Taş düğmeli hırka, sütlü kahve ve siyah rengi olan bir üründür. Kolunda farklı bir renk detayı kullanılarak tasarlanmıştır. Boy uzunluğu orta, kolları uzundur. Düğme rengi, kumar rengi ile aynı kullanılmıştır. Bedeni standarttır, esnek bir ürün olduğu için s-l arasında tüm bedenler için uygundur. %100 akrilikten üretilmiştir.

Bakımında ağartıcı kullanılmaması ve 30 derecede yıkanması gerekir. Tamburlu kuru temizleme yapılmamalıdır. Addax, satın alınan ürünlerin iade edilmesine ve değişim yapılmasına izin verir. Hırkadan memnun kalmamanız halinde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İnternet üzerinden değişim seçeneği olmadığı için faturası ile mağazalarından değişim yapabilirsiniz.

Askılı Mini Elbise

Askılı mini elbise, sadece siyah rengi olan bir üründür. S-M-L bedenleri mevcuttur. %97 pamuk, %3 likradır. Ürünün uzunluğu 80 cm’dir ve 1-3 cm arasında değişiklik olabilir. Boyunu ayarlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kuru temizleme yapılabilir ve düşük ısıda ütülenebilir.

İnternet mağazasından satın aldığınız ürünü 14 gün içerisinde iade edebilir ve değişim yapabilirsiniz. İade için ücret alınmaz. İnternet üzerinden değişim yapılmadığı için faturanızla birlikte mağazalardan değişim yapma şansınız vardır.

Gri Baklava Desenli Süveter

Gri baklava desenli süveter, standart bedendir. Esnek bir kumaşı olduğu için S-M-L bedenler için uygundur. %100 akrilikten üretilmiştir. Gri üzerine siyah baklava desenleri vardır. Orta kalınlıkta olduğu için içerisinde farklı ürünler kullanılarak kombin yapılabilir. Kuru temizleme yapmamanız ve 30 derece sıcaklıkta yıkamanız gerekir.

Addax internet mağazasından satın aldığınız ürünleri değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. İade süresi 14 gündür, bu süre içerisinde ücretsiz iade ve değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak için faturası ile mağazalarına müracaat etmelisiniz. İnternet mağazası üzerinden değişim yapılmamaktadır.

Sarı Örgü Kazak

Sarı örgü kazak, %90 akrilik, %10 naylondur. Standart bedendir, S-M-L bedenler için uygun, esnek bir kumaşı vardır. Sarı rengi ile birlikte mor renk seçeneği de mevcuttur. Kolları ve boyu uzundur. Üzerinde örgü desenleri vardır. Bakımında ağartıcı kullanılmamalı, kuru temizleme yapılmamalı ve taburlu kurutma yapılmamalıdır. Düşük ısıda ütülenebilir, 30 derecede yıkanabilir.

Addax internet mağazasından satın aldığınız kazakları değiştirebilir ve iade edebilirsiniz. Ücretsiz iade ve değişim süresi 14 gündür. İnternet mağazası stoklarından dolayı internet üzerinden değişim yapılmaz. Değişim için ürünü faturası ile birlikte Addax mağazalarından değişim yapabilirsiniz. 14 günden sonra iade ve değişim yapılmaz.

Pembe Bisiklet Yaka Kazak

Kadın giyim mağazası olan Addax, alt giyim, üst giyim ve dış giyim ürünlerin satışını yapmaktadır. Pembe bisiklet yaka kazak, kırmızı, beyaz ve mor renk seçenekleri de olan bir üründür. Bedeni standarttır. S-M-L bedenler için uygun esnek bir kumaşı vardır. Kolları ve boyu uzundur. Üzerinde örgü detayları vardır.

%78 akrilik, %20 polyester, 520 likradan üretilmiştir. 30 derecede narin yıkama ile bakımı yapılabilir. Bakımında ağartıcı kullanılmamalı, ütü yapılmamalıdır. Elde yıkama ve kuru temizleme yapılabilir.

Addax internet mağazasından satın alabileceğiniz ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Değişim yapmak için faturası ile birlikte Addax mağazalarından değişim yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Addax üst giyim, alt giyim ve dış giyim ürünlerini satın almak için https://www.addax.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle