Advertstore.net Muhteşem Fiyatlar!

Advertstore.net adını duyduysanız muhtemelen uygun fiyatlarla kaliteli ürüne erişmek isteyen tüketicisinizdir. Müşteri odaklı hizmet anlayışının yanında rekabetçi fiyatları ile e-ticaret platformu, giyimden kozmetiğe, spor malzemelerinden ev ve yaşam ürünlerine kadar birçok seçenek sunuyor.

Video DoorBell 

Ev güvenliğinizi arttırmak için mükemmel çözüm olan video doorbell, kolay kurulumu sayesinde hızlı kullanım imkanı sağlar. Tek cihazda yer alan talimatları takip ederek kapınıza yerleştirerek uygulamayı indirip cihazla eşleştirmek yeterli.

Kablolama gerekmez dolayısıyla kurulum sırasında çeşitli odalara kablo çekme zahmetine girmezsiniz. HD video kalitesi sayesinde ziyaretçilerin net olarak görebilir konuşabilirsiniz. Pil ömrü uzundur tek şarjla 8 ila 12 ay kullanabilirsiniz.

Android, iOS, Windows ve MAC ile uyumlu, akıllı güvenlik hareket algılama özelliği potansiyel tehditlere karşı uyarır. Gürültü önleme özellik ve iki yönlü ses kapıdakilerle net şekilde iletişim kurmaya olanak tanır. Bakımının kolay olması düzenli kontrol etme imkânı sağlarken yazılım güncellemeleri ile yeni özellik eklemeleri performansını arttırır.

LightSafeX 

Güneş enerjisi ile şarj olan lightsafex, pilin asla bitmeyecek taşınabilir aydınlatma çözümü. Flash ve acil durum modları ile parlak ışık sağlarken telefonları şarj etmek için taşınabilir şarj cihazı olarak da kullanılır. Kırmızı sos ve elektronik flash modları ile donatılı ürün acil durumlarda fark edilme kolaylığı tanır.

Mıknatıs ağızlı tasarımı sayesinde her zaman kullanışlı. Yol kenarı acil durumları için emniyet kemeri kesici/dilimleyici gibi pratik özelliği mevcut. Kompakt tasarımı ile taşınması kolay, açık hava etkinlikleri, acil durumlar, kamp gezilerinde mükemmel yardımcı.

NanoSecure 

Gizliliği üst seviyeye çıkararak kullanıcılarına güvenli oturum açma deneyimi sunan Nanosecure biyometrik güvenlik çözümü. İnovatif teknolojisi Windows işletim sistemlerinde parmak izi kullanarak oturum açma olanağı sağlar. Sadece parmak izi ile bilgisayarlarda güvenli şekilde oturum açılır.

Biyometrik bilgileri 0 15 saniyede tanıma yeteneğindedir. Kompakt tasarımıyla taşıması kolaydır. 360 derece algılanan parmak izi algoritması biyometrik teknolojiyi kullanarak güvenlik standartlarını yükseltir.

Uygun fiyatlarla Advertstore.net üzerinden alışveriş yapmak yalnızca tasarruf sağlamakla kalmaz aynı zamanda kaliteli ürünlere sahip olmanın keyfini yaşatır. Alışveriş tutkunları advertstore.net alışverişin tadını bir başka yaşıyor.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle