Anneler İçin En İyi Set Ürünler

Anneler günü yaklaşırken bizler de tatlı tatlı düşünmeye başladık acaba bu anneler gününde annelerimize ne alsak diye. Bizlerin mutluluğu dışında hiçbir şey istemeyen, bizlerle ağlayan bizlerle gülen annelerimizin emeklerinizi ödeyemeyiz ama en azından bugün de küçük hediyelerle onları ne kadar sevdiğimizi söyleyebiliriz. O yüzden ev eşyaları gibi genel hediyelerden ziyade daha özel onlara ait hediyeler almaya gayret edelim. İşte sizler için tam da bu hediyelerden bahsedeceğiz bu yazıda. Avon markası anneler gününü düşünerek bizler için özel birçok set oluşturmuş. Bunlara bir göz atalım.

Celebre Kadın Parfüm Seti 

Her biri birer çiçek olan annelerimize çiçek gibi bir parfüm hediye etsek hiç de fena olmaz öyle değil mi? O zaman sizlere markanın en çok sevilen ve tercih edilen son derece hafif kokulu olan ürününü tanıtalım; Celebre.

Celebre kadın parfüm seti içerisinde yer alan ürünlere gelince de; bir adet EDT, vücut spreyi ve roll- on bulunmakta. Hem sade hem de çiçek gibi bir hediye için bu paketi tercih edebilir ve annenizin yüzünü gülümsetebilirsiniz.

Anew Ultimate 3’lü Set 

Bakım her kadın için elzemdir. Bu yüzden de kişisel bakımına önem vermek, yaşın etkisi ile ortaya çıkan durumları azaltmak gibi işlemler her kadının hakkı. 40- 45 yaş için kırışıkları giderme ve cildi sıkılaştırma avantajı sağlayan Anew serisi ile annenize güzel bir hediye verebilirsiniz. Göz çevresindeki kırışıkların engellenmesi ya da zaten var olan bu kırışıkların giderilmesinde etkili olan kremin yanına bir de gece kremi ve gündüz kremi ekleniyor. Uygun fiyatlarla sağlanan Anew ultimate 3’lü seti bizce kaçırmayın.

Avon Care Güllü Cilt Bakım Seti 

Bizim için çoğu zaman kendilerini ihmal etmiş annelerimiz için artık bu duruma son veriyoruz ve onlara Avon Care güllü cilt bakım seti hediye ediyoruz. Bu set içerisinde el kremi, güllü su ve el, yüz, vücut kremi olarak kullanılabilen bir krem mevcut. Cildi nemlendirmek için nemlendirici özelliği, cildi güzelleştirmek için de gül suyu özünden yararlanılan bu krem bu kadar uygun fiyatlara bizce kaçmaz. Annesine ve kişisel bakımına değer verenler için en güzel hediye bizce bu set olacaktır. Seçim sizin.

Favori Ürünler Makyaj Seti 

Kişisel bakımdan ziyade makyaj da bir kadının ihtiyaçları arasındadır. Bu yüzden bakımına düşkün anneler için markanın en sevilen ürünlerinden oluşan bir set karşımızda. Avon’un favori ürünler makyaj seti ile annenize harika bir sürpriz yapabilir ve ona en güzel hediyelerden birini seçmiş olabilirsiniz.

Anew Platinium 3’lü Set 

Anneler günü yaklaşırken ona kişisel bir hediye vermek bizce daha doğru olacaktır. İşte tam da bu yüzden yılların yoğunluğu yüzlerine yansımış annelerimiz için Anew Platinium 3’lü set hediyesi çok yerinde bir hediye olacaktır. İçerisinde ikili göz bakım kremi ile gece ve gündüz kremlerinin bulunduğu bu set ile 55 yaş üstü anneler için en güzel hediyeyi seçmiş olacaksınız.

Biliyoruz ki her anne özeldir. Onların deyimi ile onlar için en güzel hediye biz olsak dahi, böylesine özel ve önemli bir günde onların yüzünü güldürmek bizlerin görevi. Daha farklı ve daha özel hediyeler için siz de Avon sayfasına girebilirsiniz. kozmetik.avon.com.tr

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle