ASİCS Spor Ayakkabı Modelleri

Şık ve farklı tasarımları ile ASİCS spor ayakkabıları her spora uygun şekilde özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Sezon indirimi ve avantajlı fiyatları ile branşınıza ait olan spora uygun ayakkabı seçeneğini tarzınızı yansıtacak kategoriler arasından seçerek satın alabilirsiniz.

ASİCS GEL-NIMBUS 25 Erkek Siyaj Yeşil Koşu Ayakkabısı

Ayaklarınızı yumuşak bir hisle saran, nefes alabilen özel bir teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Ayakkabının malzemeleri geri dönüşümü desteklemek için karbon ve atıklardan alınmıştır. Bu malzemelerin kullanım oranı %75’dir. PuruGEL teknolojisi kullanılarak yere daha yumuşak iniş yapmanızı kolaylaştırır. ASİCS GEL-NIMBUS 25 erkek siyah yeşil Koşu Ayakkabısı ışığın az olduğu yerlerde yansıtıcı özellik olarak ekstra detaylar ile donatılmış bir modeldir. Kauçuk tabanıyla dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar ayak sağlığınızı korur.

ASICS GEL-TACTIC Erkek Gri Voleybol Ayakkabısı 

Darbelere karşı şok emilim sağlayan teknoloji olan PuruGEL kullanılmıştır. Denge ve rahatlık arayan voleybolcular için özel olarak tasarlanmıştır. Voleybol sporu yapanlar için zıplama, atlama gibi sert zemin inişleri gerektiren hareketleri rahat iniş konforuna sahip ASICS GEL-TACTIC erkek gri voleybol ayakkabısı ile sahip olabilirsiniz. Ayak bileğinizi destekleyen yapısı, çevik hareket kabiliyetini artıran tasarımı ile tüm voleybolcular tercih edebilir.

ASICS MATCONTROL 2 Erkek Lacivert Güreş Ayakkabısı

Dış tabanı esneme kanalları ile desteklenmiş ve daha fazla esneklik katılmıştır. Ekstra ayakkabı bağcıklarınızı için özel bir kısım eklenmiş ve güreş esnasında bağcıklarınızın çözülme riski ortadan kaldırılmıştır. ASICS MATCONTROL 2 erkek lacivert güreş ayakkabısı modeli ayağınızı tam anlamıyla sarar ve yapacağınız hareketlerle birlikte esner. Mat salon üzerinde yapılacak güreş müsabakaları için güçlü bir çekiş gücü bulunur.

ASICS NOVABLAST 2 GS Unisex Yeşil Siyah Koşu Ayakkabısı 

File kumaşı ile çocuklarınızın ayaklarının nefes almasını sağlar. Sıçrama ve yastıklama için hafiftir ve orta tabanında ekstra köpük kullanılmıştır. Yastıklama teknolojisi için özel FF BLAST teknolojisinden yararlanılmıştır. Koşmayı seven çocuklar için antrenmanlardan sonra ayaklarının serin ve kuru kalmasını sağlar. Enerjik ve dinamik bir görüntü sağlamak için canlı ve parlak renkler tercih edilmiştir. ASICS NOVABLAST 2 GS unisex yeşil siyah koşu ayakkabısı dış taban kısmında “elinden gelenin en iyisini yap” sloganı ile çocuğunuzun motivasyonunu artırır.

ASICS SUPERBLAST Unisex Gri Turuncu Spor Ayakkabısı

Hem kadın hem de erkekler için numaralar üretilmiştir. Kakarlı dokuma kumaşı ile ayağınızın nefes almasını ve hava akımını sağlayarak serin kalmasını sağlar. Dengeli yürüyüş ve destekleme amacı için topuk sabitleyici kullanılmıştır. Işıklı alanlarda görünürlüğü artması için yansıtıcı detaylara yer verilmiştir. Daha pratik bir geri sıçrama hareketi için trambolinden ilham alınarak tasarlanmıştır. ASICS spor ayakkabısı ile ferah bir zihin ve rahat ayaklarla ile koşunuzu tamamlayabilirsiniz. Kaslarınızı koşu sonrası dinlendirecek konforlu bir spor ayakkabı için https://www.asics.com.tr/ adresine tıklamanız yeterlidir.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle