ASİCS Tenis Ayakkabıları

ASİCS tarafından üretilmiş olan tenis ayakkabılar hem oldukça şık hem de en kaliteli olarak tasarlanmaktadır. Öyle ki üretim aşamasında da her zaman sağlamlık ve kaliteden ödün vermeden üretilir. Bu alanda sürekli olarak yenilenme ve gelişme sağlayan ASİCS her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışma sağlar. Bu alanda ise her zaman yenilikçi ve profesyonel bir yaklaşım ile üretim yapar. Sizler de en güzel ve en kaliteli olan ASİCS tenis ayakkabılarını inceleyin ;

Court Slide

Bir tenisçinin vazgeçilmez olan ürünlerinden birisi elbette ki tenis ayakkabılarıdır. Bu alanda her zaman kaliteli bir hizmet sağlayan ASİCS aynı zamanda ise geniş numara seçenekleri de sağlar. Her ayak numarasına en iyi şekilde uyum sağlayan bu ayakkabılar aynı zamanda harika ve şık bir görünüm elde etmeyi destekler. Esnek ve dayanıklı bir yapısı vardır.

Court FF Novak

Model olarak oldukça şık bir görünümü mevcuttur. Aynı zamanda ise oldukça esnek ve rahat olan bir yapısı bulunur. Geniş ve çeşitli olan numara seçeneklerini tercih etme imkanınız bulunur. Buna ek olarak da taban dolguları nedeni ile de oldukça rahat bir şekilde  hareket etme imkanı sağlar. Buna ek olarak da size güç sağlamak ve daha hızlı bir hareket kabiliyeti amacı ile de oldukça hafif bir yapısı vardır.

Gel Game 8 GS

Çocuk tenis ayakkabıları arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Öyle ki renk ve numara seçenekleri ile de unisex kullanım için oldukça uygun bir modeller. Çocukların daha rahat ve daha özgür bir şekilde hareket etme kabiliyetlerini destekler. Aynı zamanda taban dolguları ile de ayakların daha az yorulmasına imkan sağlar.

Gel Resolutıon 8 GS

Model olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu alanda aynı zamanda geniş olan numara seçenekleri de mevcuttur. Benzersiz bir görünüm ile hem konforlu hem de şık görünmeyi destekler. Çocuk ayaklarında rahatlığı temel alır ve bu alanda kaliteli bir şekilde üretilir. Özel tasarım kumaşı ile de oldukça hava aldıran ve rahat bir şekilde tenis oynama imkanı sunar.

Gel Game 8

Model olarak hem şık hem de güzel bir görünüm sağlar. Aynı zamanda ise kaliteli bir taban yapısı bulunur. Bu alanda ise hem daha rahat hem de daha sağlıklı bir şekilde üretilir. Buna ek olarak da konforunuz da yükselme meydana getirmesi ile de en zorlu tenis maçlarında bile daha iyi bir şekilde hareket etme özgürlüğü sunar. Geniş olan bir numara skalası da mevcuttur.

Sizler de asicstr.com ASİCS Tenis Ayakkabıları ile birlikte her zaman her maçta ve her koşulda rakiplerinizden daha iyi bir şekilde iş çıkartırsınız. Aynı zamanda bu alanda her zaman kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen ASİCS ile kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz!

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle