Avon Makyaj Ürünleri İle Kendin Ol!

Popüler kozmetik markalarından biri olan Avon, makyaj ürünlerinin kalitesiyle ilgi odağı olmakta. İnsan sağlığına zararı olmayan ürünleri müşterilerine sunan marka yeni ürünlerini de aynı kalitede üretmekte. Güzelliğinizi taçlandırmanın adresi olan marka uygun fiyatlarıyla hizmetlerinin sürdürmekte.

True Colour Pata Krem Fondöten

Fondöten cilt kurularını kapatarak kadınların muhteşem görünmelerini sağlayan makyaj ürünleridir. Farklı seçenekleri olan fondötenlerden en fazla kullanılanlardan biri krem fondötenlerdir. True Colour pata krem fondöten yağlı yapısı ve yoğun kıvamı sayesinde nemlendirici olarak da cilde etki etmektedir.  Kuru ciltlere sahip kadılara daha uygun olan ürün parmaklar veya sünger yardımıyla uygulanır. Natural begie renginde olan krem fondöten, uygulama esnasında likit kıvamda iken uygulamadan sonra cilt yüzeyinde pudra hafifliği hissettirir. Gözenek görünümünü azaltan ve yüksek seviyede kapatıcı görevi olan bir üründür. Özel günlerde şık kombinlerinizi kusursuz cildinizle tamamlamanızı sağlar. Ürünün özel kutusunun alt kısmında fondöten süngeri saklanabilir.

Avon True Lash Genius Maskara

Çarpıcı makyajların önemli unsurları maskaralardır. Gözleri ön plana taşıyan Avon true lash Genius maskara bütün yüz makyajının anlamını etkileyen sihirli etkiler yaratır. Kirpikler istenen hacmi ve gözlere büyülü bakışı verecek doğru maskara seçiminde ürün öne çıkmakta. Uzunluk, belirgin kirpikler, hacim ve lifting etkisi sunan ürün uygulandığı anda kirpikleri kıvırarak simsiyah görünmelerini sağlar. Ürünün akıllı fırçası uygulama esnasında kirpikleri ayırır ve daha belirgin kıvrımlar ortaya çıkarır. Maskara, göz ve kirpik yapısına göre tercih edilen ve doğru ürün alındığı zaman insanları hayran bırakan makyajlar yapmaya yarayan ürünlerdendir. Bu ürün her kirpik yapısına uygulanabilir. Ancak daha kıvrımlı kirpikler arzulayan kadınlar ürün özelliklerine göre seçimlerini belirlemelidir.

True Colour Ultra Beauty Ruj

Makyaj malzemeleri içerisinden en çok kullanılan ürünler rujlardır. True Colour ultra Beauty ruj, diğer makyaj ürünleri olmadan kullanıldığı zamanda istenen etkiyi yaratabilir. Cappuccino renginde olan ürün beş tane daha farklı renk seçenekleri vardır. Ten renginize veya sevdiğiniz renklerde ruj alma şansı bulunur. Kalıcılığı uzun süren ürün daha çok saten renkli görüntü sergiler. Makyajlarında dudaklarını öne çıkarma amacı olan kadınların en sık başvurdukları yöntem koyu ve dikkat çeken rujlardır. Koyu renk rujlar kullanmadan etkileyici dudakları elde etme için dudak kalemleri kullanılır. Dudak kalemi ile ortadan başlanarak uç kısımlarına doğru dudaklara çevreleme yapılır. Ve alınan ürün kalem kullanımından sonra sürülür, bu şekilde daha etkileyici makyajlar elde edilir.

Power Stay Likit Eyeliner

Eyeliner, tıpkı maskaralar gibi kusursuz göz makyajları yapmadan ve yüz makyajının bütünlüğünü sağlamada önemlidir. Power Stay likit Eyeliner özellikleri ile makyaj seven kadınların vazgeçemedikleri ürünler listesinde bulunur. Suya dayanıklı olarak üretilen ürün terlemede akma, çıkma, bulaşma ve dağılma benzeri sorunlara neden olmaz. Esnek ve ince olan uç kısım ürünün uygulanmasını kolaylaştıran detaylardandır. Mat ve siyah olan ürün göz makyajlarına etkileyici dokunuşlar yapmayı sağlar. Uzun süre dayanan ürün suya dayanma özelliği veren formülü sayesinde 24 saat istenen etkiyi korur.

Avon True Blush Top Allık

Makyaj ürünleri arasında popüler olan allıklar farklı formlarda üretilebilir. Toz allıklarına zorluklarına karşılık üretilen top allıklar daha kullanışlı allık formlarıdır. Daha temiz ve canlı görüntüler için sıklıkla kullanılan top allıklar cilt tonlarına göre seçilmektedir. Avon true Blush top allık, yüz şekilleri ve cilt tipleri uygun olarak kullanılmaktadır. Pembe ışıltılar içeren ürün, doğal ve canlı görüntüye sahip olmayı garantiler. Çok fazla makyaj sevmeyen kadınlar hafif şekillerde uyguladıkları ürünle arzuladıkları görünüme ulaşırlar. Tüm yüz makyajının en son aşamasında uygulanarak eşsiz kombinizi tamamlamanızı sağlar.

Kadınlar daha güzel olma ve iyi hissetme için çeşitli makyaj malzemeleri kullanırlar. Avon yılların tecrübesini kullanarak müşterilerine istediklerini verecek kalitede ürünler sunar. Yalnızca makyaj ürünlerinde değil cilt bakımı, saç- kişisel bakım ürünlerinde en kaliteli ürünleri Avon Türkiye Resmi Satış Sitesi üzerinden alma için beklemeye gerek yok. İhtiyacınız olan ürünleri almak için internet adresine girin.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle