Ayaklar Sıcak Zihinler Açık; Çorap Toptançısı!

Avrupa’nın birçok bölgesine ihracat gerçekleştiren Çorap Toptancısı, 2009 yılından günümüze kadar kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile çoğunluğun tercihindedir. coraptoptancisi.com bünyesinde sunulan ürünler toptan fiyatıyla, Türkiye’nin her yerine tek bir tıkla ulaştırılıyor.

Bolera Kadın Altılı Kışlık Yün Çorap

Bolera kadın 6’lı yün çorap, farklı renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Ürünün bu kadar çok ön plana çıkmasında ki en temel faktör, yün çoraplar da kullanılan örgü yapısının özellikle kış aylarında ayağınızı sıcak tutmasından kaynaklanıyor. Farklı renk ve beden seçimi mevcuttur. Dilerseniz karışık renklerden yana seçiminizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca siyah renk kategorisini de tercih etmeniz, mümkün. Karışık paket içerisinde yalnızca 3 farklı renk gönderiliyor. %30 oranında yün mevcut. Tek bir tıkla online olarak sistem üzerinden sipariş verebilirsiniz. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla sunuluyor.

Bolero Bayan Polar Ev Çorabı

Bolero bayan polar ev çorabı, kış aylarında kadınların vazgeçilmez çorabıdır. Farklı renk seçenekleri mevcut. Beden standarttır. Ayak tabanında ev içerisinde hareket ederken kaymasını engelleyen, tabanlık mevcuttur. Boğaz bölümünde kullanılan yün hem ayağınızın sıcak tutmasına yardımcı olduğu gibi hem de yumuşacık tasarımı ile bulunuyor. Örgü yapısında bulunan bir üründür. %50 polyester, %50 akrilikten üretilmiştir. Polar yapısıyla hem güzel bir görüntüye sahip hem de içeriğinde bulunan polarlı detaylar ayaklarınızı sıcacık tutar. Ev içerisinde kullanabileceğiniz rahat bir üründür.

Bolero Altılı Nakışlı Meyveli 6’lı Renkli Kadın Çorabı

Bolero 6’lı nakışlı meyveli 6’lı renkli kadın çorabı, rengarenk görünümüyle fazlasıyla sevimli bir üründür. Her çorabın üzerinde, farklı bir meyve bulunur. Aynı zamanda meyve rengiyle, çorabın rengi eşdeğere sahip. Portakal, muz, avokado, kiraz, çilek ve üzüm sembollerinin bulunduğu çoraplar, düz bir tasarıma sahip. Spor ayakkabı ve botlarınızla beraber yaptığınız kombinlerinizde meyve detayının üst bölümde görünmesi şık bir tarz oluşturur. %80 pamuklu yapısı mevcut bu yüzden kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel bir tasarımla oluşturulan çorap, spor kombinlerinizin vazgeçilmesi haline gelebilir.

Bolero Altılı Emojili Nakışlı Pratik Çorap

Bolero 6’lı emojili nakışlı patik çorap, spor ayakkabınızın üzerinde arkasında bulunan yapısıyla hoş bir görüntü oluşturur. Farklı renk seçenekleri mevcut. Her bir renk üzerinde ayrı bir emoji kullanılmış. Emojilerdeki yüz ifadeleri, spor kombinlerinizde hem eğlenceli, hem de vazgeçilmez bir görünüm oluşturur. Özellikle gençlerin tercihinde olan ürünü, yalnızca sportif kombinlerde değil içeriğindeki yünlü  yapısı ile kış aylarında da kullanabilirsiniz.

Bolera Üçlü İnci Taşlı Çorap

Bolero Üçlü ince taşlı çorap hem şık, hem sade bir görünüm sunuyor. Bilek bölümündeki inci detayları, siyah inci ve beyaz inci olarak değişmektedir. Sportif kombinlerinizde çorabınızın üstte görünen inci detayı, tarzınıza farklı bir bakış açısı getirebilir. %80 pamuk yapısı mevcut. Bu da kış aylarında kullandığınız taktirde ayaklarınızı sıcacık tutmasına yardımcı olur. İncili çoraplar, yılın trendi bir üründür. Tarzınızı yansıtmak istediğinizde, tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

Kadın, erkek, çocuk ve bebek 7’den 70’e herkes için çorap kategorisinde binlerce ürüne Çorap Toptancısı ile ulaşabilirsiniz. coraptoptancisi.com piyasada tercih edilen ürünlere yer verdiği gibi online alışverişte de genel olarak ön plana çıkan toptancıdır. Sizde dilediğiniz ürünü sistemde belirlediğiniz taktirde kısa bir sürede adresinizde ulaştırılıyor.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle