Bebeğinin Beslenme Alışkanlığını E Bebek İle Başlat!

E bebek bebek ve çocuk beslenmesine, kıyafetlerine ve yeni doğan ihtiyaçlarına dair tüm ürünlere en kısa sürede ulaşabileceğiniz sitelerin başında gelmektedir. Özellikle farklı birçok markaya tek bir sayfa üzerinden erişim hakkının sunulması verimliliği artıran asıl unsurlardandır. Düzenli aralıklar ile yapılan indirimleri takip ederseniz hızlıca ihtiyaçları daha uygun fiyatlarda temin etme fırsatınız olacaktır. Gönderim zinciri de oldukça niteliklidir. Satın alımın sonrasında tahmini birkaç gün içerisinde ürünlerin elinize ulaşması sağlanır.

Wasabi Buharlı Pişirici ve Blender

Wasabi Buharlı Pişirici ve Blender sayesinde bebeğinizin ek gıda döneminde sağlıklı besin alternatifleri hazırlamak artık daha kolay olacak. Bu süreç içerisinde beslenme materyallerini hazırlarken meyvelerin ve sebzelerin besin değerlerinin kaybolmaması çok önemlidir. Wasabşi özel olarak bu amaç için üretilmiştir. Bu ürün sayesinde sebzeleri tam kıvamında hazırlama hakkınız olacaktır. Öncelikli olarak buharda pişirmiş olduğunuz ürünleri karıştırmak isterseniz hazneyi ters çevirmelisiniz. Bu şekilde aksam karıştırmaya hazır hale gelecektir. Sadece klasik bir karıştırma değil sebzelerin tam olarak püre kıvamına gelmesi için de harika bir alternatif sunulur. Besinlerin kendi suyu ile pişmesi sağlanır. Bu da bebeklerin damak tadına tam olarak hitap edecek biçimde içeriğin geliştirilmesini mümkün kılar.

Desenli Meyve-Salata-Yoğurt Saklama Kavanozu

Desenli Meyve-Salata-Yoğurt Saklama Kavanozu sayesinde bebeğiniz için hazırladığınız ürünleri saklamak ve yanınızda taşımak artık daha kolay olacaktır. Desenli yapısı ile eşsiz bir tasarım sunarken ürünleri hem kolaylıkla saklamanızı hem de bu aşamada eğlenceli tasarımlar ile de süreci renklendirmeniz mümkün kılmaktadır. Desenli yapısı sizi endişeye düşürmemelidir. E-bebek tarafından satışa çıkarılan tüm ürünler gibi gerekli olan tüm sağlık denetimlerinden geçirilmiştir. Uzun seneler boyunca yapısında herhangi bir deformasyon meydana gelmeden erişim adımını tamamlayabilirsiniz. Ürünün kapak kısmı sızdırmaz yapıdadır. Cam haznenin yanı sıra bir de kaşık kısmı bulunmaktadır. Bu kaşık kısmı sayesinde dilediğiniz gibi bebeğiniz acıktığında yemeye hazır hale getirebilirsiniz. BPA %0dır. Gönül rahatlığı ile bebeğinizde kullanabilirsiniz.

Mama Kaşık Çatal Seti Asortili

Mama Kaşık Çatal Seti Asortili ek gıda döneminde bebeğinizin en yakın arkadaşlarından biri olacak. Bu aşamada metal kaşık kullanmak uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Özellikle ağız kenarlarında yara yaptığı ve çocukların ağzında farklı bir hissiyat uyandırdığı için ek gıdadan uzaklaşma gibi sorunları da beraberinde getirebildiği belirtilmelidir. Ürün bebeklerin sağlığına uygun şekilde üretilmiştir. Her üründe olduğu gibi gerekli olan denetimlerden geçirilerek onay almış ve daha sonrasında satışa çıkarılmıştır. Ürün bulaşık makinesinde sorunsuz şekilde yıkanabilmektedir. Bu aşamada renkleri ile çocuğunuzun dikkatini çekeceği için yemek yemek onun için daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Vakum Tabanlı Silikon Puzzle Tabak Mavi/Yeşil

Vakum Tabanlı Silikon Puzzle Tabak Mavi/Yeşil modelleri ek gıdaya geçen bebeklerin ebeveynlerinin en sevdiği seçenekler arasında yer almaktadır. Bu tabakların vakumlu olması yüzeyi tam olarak tutmasını mümkün kılmaktadır. Çocukların henüz alışık olmadığı tabak kavramında kaldırıp atma güdüsü zaman zaman ağır basabilmektedir. Bu nedenle vakumlu olan modelleri kullanmak daha verimli görülmektedir. Ürün 3 hazneden oluşmaktadır.

Bu şekilde farklı yiyecekleri farklı bölümlere koyarak hem daha muntazam bir yeme deneyimi elde edebilir hem de çocuğunuzun yemekten zevk almasını sağlayabilirsiniz. Ürün kolay kolay deforme olmadığı için uzun seneler boyunca kullanılmasına imkan tanınmaktadır. Bu ürünün en sevilen bir diğer özelliği de kesinlikle 200 dereceye kadar fırına girebilir olmasıdır. Bebeklerin yemeklerinin ısıtılmasını bu şekilde daha kolay bir hale getirmektedir. Ebeveynlerin işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Fil Mama Kasesi

Fil Mama Kasesi 6 aydan sonra kullanılabilmektedir. Özel karakter baskısı ile çocukların yemek masasında çok daha sorunsuz zaman geçirmesini ve dikkatini toplamasını sağlayabilmektedir. Ürün %100 melamin kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle dayanıklılığı yüksektir. Bulaşık makinesinde yıkamaya da uygundur. E bebek güvencesi ile satışa çıkarılan bu ürünlere olabildiğince uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz. https://www.e-bebek.com/ aracılığı ile sorunsuz şekilde ürün satın alım adımlarını tamamlama fırsatınız olacaktır.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle