Çakralarını Dengele Ariş Pırlanta Chakra Koleksiyonu!

Gerek özgün tasarımları gerekse sektöre kazandırdığı yenilikler ile her zaman fark yaratmayı başaran Ariş Pırlanta mücevher tutkusunu yansıtıyor. Pırlantada 5C kuralını uygulamaya koyan ilk marka olan Ariş pırlanta yenilikçi girişimi ile sektörün öncüsü konumunda!

0.30 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Yuvarlak kesim, SI berraklık ve 0.30 CT ağırlığa sahip olan 0.30 karat pırlanta tektaş yüzük, 14 ayar beyaz altın. Her zaman benzersiz bir alternatif olan tek taş yüzükler harika bir hediye olmaya devam ediyor. Evlilik teklifi yaparken ya da özel günleri hediye ile taçlandırmak isteyenlerin seçimi olan pırlanta yüzük modelleri aşkının sonsuza dek yaşamasını isteyenlerin seçimi.

14 Dilde Seni Seviyorum Altın Evlilik Alyansı

Erkek için 3.57 gram, kadın için 3.20 gram toplam ağırlığa sahip olan ve içi dolu 14 dilde seni seviyorum altın evlilik alyansı 14 ayar. Evliliği atılan ilk adımda mutluluğa ışıltı katan alternatifler içerisinde yer alan ürün kusursuz işçilik ve tasarımı ile Ariş pırlanta kalite güvencesine sahip.

Pırlantalı Göbek Çakrası (Manipura-Solar Pleksus) Altın Kolye

0.9 cm en 1.2 cm boy ölçülerine sahip olan pırlantalı göbek çakrası kolye ucuna 42 cm zincir dahildir. Ürün özellikleri içerisinde renk G, berraklık ise sı/vs. Göbeğin iki parmak üzerine gelen ve kelime anlamı mücevher şehri olan göbek çakrası 3 çakradır. Sembolünü ya da rengini üzerinde bulunduranlar çakra’nın dengeli çalışmasına yardımcı olurken ayrıca manevi güç, itibar ve gelişim duygularını hisseder.

7 Çakra Renkli Mineli Altın Kolye 

14 ayar kırmızı altın olan 7 çakra renkli mine ile altın kolye 3.56 gramdır. Fiziksel ve ruhsal olarak varlığı gözeten 7 enerji merkezi olan çakraları temsil eden ürün Ariş semboller koleksiyonunda yer alıyor. 7 çakra sembolü ile hazırlanan ürün altın ışıltısı mine tekniğinin canlı renkleri ile tamamlanıyor.

Başarı öyküsünü yüzyılı aşkın süredir devam ettiren Ariş pırlanta 2003 yılından bu yana online satışlarını sürdürüyor. Uygun fiyatlı binlerce mücevher arispirlanta.com adresinde sunuluyor.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle