Çocuk Ayakkabılarında İndirim; Asicstr

Çocuğunuzun ayak anatomisinin sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve ilerleyen yıllarda ayak anatomisi ve adım atma konusunda sorunlar yaşamaması için seçtiğiniz ayakkabının kalitesi çok önemlidir. Asicstr sizin ve çocuğunuzun rahatı için en kaliteli ayakkabıları en uygun fiyata sunma konusunda çok iddialı.

Upcourt 3 Gs – Büyük Erkek Çocuk Beyaz Siyah Voleybol Ayakkabısı 1074A005-102

Çocuğunuz spor yaparken yanlış ayakkabı seçimi düşmesine ve yaralanmasına sebebiyet verebilir. Bu da ilerde kalıcı hasarlara neden olabilir. Çocuğunuzun geleceğini önemsiyorsanız o spor yaparken en çok rahat edeceği özel üretim ayakkabılardan almalısınız. Voleybol için özel üretilmiş olan Upcourt 3 Gs büyük erkek çocuk beyaz siyah voleybol ayakkabısı 1074A005-102 ayakkabılar destekleyici Eva orta taban teknolojisi ile üretilmiştir. Çıkarılabilir özellik taşıyan bu orta taban çocuğunuzun dengesini koruması konusunda yardımcı olur ve sporunu yaparken en üst düzeyde performans sergilemesini sağlar. Ayrıca ayakları terletmeyen kumaşı sayesinde bakteri ve koku oluşumunun önüne geçilir.

Matflex 6 Gs – Büyük Erkek Çocuk Kırmızı Beyaz Güreş Ayakkabısı 1084A007-600

Çocuğunuz güreş sporuna meraklıysa, mat üzerinde kaymaması ve olası tehlikelerin önüne geçilebilmesi için özel olarak üretilen Matflex 6 Gs – Büyük Erkek Çocuk Kırmızı Beyaz Güreş Ayakkabısı 1084A007-600 ayakkabıları kullanmalıdır. Çocuğunuzun spor esnasında ürettiği teri emerek konsantrasyonunun dağılmasını önler. Hava geçiren file yapısı ile ayağın terden dolayı bakteri üretmesini ve koku yapmasını engeller. Hem dayanıklı hem de konforlu yapısı sayesinde çocuğunuzun sporu severek yapmasını sağlar. Çocuğunuzun sağlığını düşünüyorsanız ve geleceğini önemsiyorsanız doğru ayakkabı seçimi ile ona en büyük iyiliği yapabilirsiniz. Çocuğunuza ayakkabı seçimi yaparken doğru numara tercihi yapmalısınız. Büyük ya da küçük numara ayakkabı seçimi hem çocuğunuzun ayak sağlığını olumsuz etkiler hem de dikkatini dağıtarak iyi performans gösterememesine neden olur. Tam kalıp olarak üretilen bu ayakkabılar çocuğunuzun ayağını saran bir yapıya sahiptir. Ayrıca gri-turuncu ve gri-siyah renk seçenekleri de mevcuttur.

Gel-Resolution 8 Gs – Büyük Unisex Çocuk Beyaz Tenis Ayakkabısı 1044A018-105

Hem kız hem de erkek çocuklar için üretilen tenis ayakkabısı, üretiminde kullanılan esnek fleksiyon fit saya teknolojisi sayesinde tenis kortu üzerinde kaymayı engeller. Jel iç taban yastıklama özelliği ile ani hareket değişimlerine karşı çocuğunuzun ayağını aşınmalardan korur. Ahar dış taban sayesinde kolay yıpranmaz. Hafif oluşu sayesinde Gel-Resolution 8 Gs – Büyük Unisex Çocuk Beyaz Tenis Ayakkabısı 1044A018-105 ayakkabı çocuğunuzun ayağında bir tüy kadar hafif hissedilecektir. Topuk kısmında dönmeyi kolaylaştıran özelliği sayesinde ani hareketlerde dengeyi korumayı sağlayacaktır. Ayağın şekline uyum sağlayan yapısı ile eşsiz bir spor deneyimi sunar. Çocuğunuzun tenis sporunu başarılı bir şekilde yapmasını ve rakiplerinden her daim bir adım önde olmasını sağlar. Ancak bu başarı için tercih edilen ayakkabı numarası önemlidir, ayakkabıların tam numaralı tercih edilmesi gerekir. Aksi durumda sakatlanma sonucu doğurabilir. Fileli kumaşı ile ayaklara nefes aldırır, asla terletme yapmaz. Ön tarafında bulunan burun koruyucu ile ayağı sert darbelerden korur, yer tutuşu sağlar ve ayakkabının ön tarafının aşınmasını engeller.

Çocuklarımızın ayak sağlığı ve ayak anatomik yapısının bozulmaması için onlara en doğru ayakkabıyı seçmek ebeveyn olarak sizlerin üzerine düşen bir görevdir. Asicstr çocuklarınız ayak sağlığını önemser ve onlar spor yaparken güvende kalmaları için çalışır. En değerli varlıklarınız için doğru ayakkabı seçimi yapmak istiyorsanız www.asicstr.com web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle