Çocuklar İçin Eğitici Oyuncaklar; Happy!

Çocuklar belirli bir yaş aralığındayken, çevresinde gördüğü ürünler ile gelişimlerini sağlarlar. Buradaki en önemli etken oyuncaklardır. Ebeveynler Happy eğitici oyuncakları tercih ettikleri takdirde, çocuklar eğlenirken farklı bilgi birikimlerine de sahip olurlar.

1.Diy-Toy Yayınları Manyetik İngilizce 2866

4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Diy-Toy Yayınları Manyetik İngilizce eğitici oyun seti, birçok ebeveynin tercihindedir. Oyun içerisinde manyetik olarak bulunan 26 büyük harf, 26 küçük harf ve 26 adet resim yer ediniyor. Çocuklar gerek buzdolabı, gerekse farklı metal yüzeylere ingilizce manyetik alfabeyi yapıştırabilir. 66 parça manyetik İngilizce seti ile çocuklar ingilizce harflerini öğrendiği gibi henüz gelişime açık olduğu yaşlarında farklı öğrenme kapasitesi oluşturur. Ürün tek bir kutu halindedir ve 4 yaş grubu çocuklar için geçerlidir.

2.Flash Cards İlk 100 Sözcük (Diy-Toy Yayınları)

Flash Cards ilk 100 sözcük Detay Yayınları, eğitici oyun seçeneği çocukların farklı kelimeleri resimler üzerinden öğrenebilmeleri adına tasarlanmıştır. İçerisinde 100 adet sözcük bulunur. Her sözcük ismi ile birlikte yer edildiği gibi beraberinde resimlidir. Özellikle 3-4 yaş grubu çocukların farklı nesneleri öğrenebilmeleri ve nesnelerin isimlerini adapte edebilmeleri adına kesinlikle önerilen bir oyundur. Çocuk oyun oynarken beraberinde nesnelerin ya da ürün içerisinde bulunan 100 adet kelimenin nasıl resimlendirildiğini görebilir. Çocuğunuzla bunu oyuna da çevirebilirsiniz. Özellikle geç konuşmaya başlayan çocukların, konuşmayı öğrenebilmeleri adına yardımcı bir eğitim setidir.

3.Flash Cards İlk 50 Hafıza Kartları (Diy-Toy Yayınları) 1475

Flash Card İlk 50 Hafıza Kartları Diy-Toy Yayınları 1475, hafıza güçlendirme ve zeka gelişimi açısından birçok kazanım sağlayan settir. Oyun içerisindeki hafıza kartları meyve, hayvan, sebze, taşıt ve yiyecek üzerine yer edilir. 50 adet kart bulunmaktadır. Çocukların nesneleri tanıyabilmeleri bununla birlikte ince motor becerilerini konsantrasyon sağlayarak geliştirebilmeleri adına önemlidir. 2 yaş ya da daha üzerindeki yaş grubu adına kullanılabilir. Özellikle strateji geliştirme ya da çocuğun hafızasını güçlendirebilme adına birçok ebeveynin tercihindedir. Kartların karıştırılıp arka yüzlerinin çevrilmesi ile birlikte oynanan bir oyundur. Çocuk 2 adet aynı şekilde bulunan kartı bir arada bulabilmek adına, hafızasını güçlü tutması gerekir. Bu sebeple oyun kesinlikle birçok kazanım sağlar.

4.Flash Cards Hayvanlar 1185 (Diy-Toy Yayınları) Diy-Toy

Flash Card Hayvanlar 1185 Diy-Toy Yayınları, el ve göz koordinasyonu açısından oldukça yardımcı bir eğitsel materyaldir. Çocukların zeka gelişiminde ebeveynlerin tercihinde olan hayvan kartları ile algılama ve kavrama yeteneği üst noktalarda gelişir. Oyun içeriğindeki kartlar oldukça canlı ve dikkat çekicidir. Çocuk kartlarla birlikte konsantre olabildiği gibi el becerileri gelişiminde de yardımcıdır. İki ya da üç parçalı kartları bir araya getirerek, farklı hayvanların tamamlanması adına bulunur.

5.Diy-Toy Eşleştir Öğren Serisi 3lü Set Diy-Toy

Diy-toy eşleştir öğren serisi üçlü set şeklinde yer edilir. Meyveler, sebzeler, kıyafetler, hayvanlar ya da bunun gibi birçok kartın eşleştirilmesi ile bulunan bir oyundur. Çocuk zıt kavramlarla ilişki kurabilir ve birçok kazanımı da bu setle birlikte edinir. Özellikle hafıza güçlendirme ya da bunun gibi birçok kazanımı çocuğuna kazandırmak isteyen ebeveynlerin tercihinde olan önemli bir yardımcı settir.

Birbirinden farklı alternatif eğitici oyun seçenekleri ile yer edinen Happy ile sizde çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Eğitici oyuncaklar farklı yaş aralıklarına göre sistem üzerinde sizler için sunuluyor. Dilediğiniz tercihi yapıp, online bir şekilde happy.com.tr üzerinden hemen girip satın alabilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle