Çocukların En Yakın Arkadaşlarına Mamalar; Dodomama!

Çocuklarımızın en iyi dostları için kaliteli taze mamaların her biri, Dodomama bünyesinde sunuluyor. Yaşlı, yetişkin, yavru birçok cinse ayrılan dostlarımız için ihtiyaçları olan besinleri, mamalarla birlikte sağlayabilirsiniz. Ürünler, yaş, cinsiyet, içeriğinde bulunan besinlere göre farklılık oluşturur.

Bosch Mini Kuzu Etli Ve Pirinçli Köpek Maması 3 Kilogram

Bosch Mini kuzu etli ve pirinçli köpek maması 3 kg oldukça uygun fiyatla siteyi ziyaret ettiğiniz takdirde sunulmaktadır.

  • Sindirilebilirliği kolay, bir köpek mamasıdır. Zor beğenen ve fazla enerji tüketen küçük ırklar için idealdir.
  • 15 kiloya kadar köpekler için üretilmiş üründe, gluten içeren tahıllar yer almaz.
  • A, D, E ve B vitaminleri mevcuttur. %100 doğal koruyucularla korunmaktadır.
  • Küçük dostlarımızın kıkırdak ve eklem gelişimini destekler. İçeriğinde bulunan mama taneleri, köpeklerin genel yapısına göre hazırlanmıştır. Bu yüzden tüketilme esnasında bir problem yaşanılmaz.

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Dana Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, kediler için oldukça lezzetli bir mamadır. Dana eti olarak bulunur. İçeriğinde koruyucu yer alır. Yoğun bir kıvamı bulunduğu için çok az miktarda bile kedilerinize verdiğiniz zaman yeterli olur. Renklendirici ya da buna benzer katkı maddeleri bulunmamaktadır. Kedilerin gelişiminde ihtiyaçları olan her türlü besin, mevcuttur.

 

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Balıklı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, yoğun kıvamlı bir üründür. İçeriğinde balık bulunur. Balıklı ve tahılsız kedi yaş maması, yetişkin kediler için idealdir. Klasik seriden üretilmiştir. Vitamin ve mineral açısından, kedilerin severek tüketecekleri üründür. Aynı zamanda içeriğindeki mineraller, kedilerinizi dışarıdan gelebilecek hastalıklara karşı da korur.

 

 

Primacat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Classic Pouch Jöle İçinde Kuzu Etli Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, kedi dostlarımız için ideal olarak üretilmiş bir mamadır. Gerekli olan her türlü vitamin, içerisinde bulunur. Aynı zamanda renklendirme ya da buna benzer kedilerin sağlığına etki edecek zararlı ürünler yer almaz. Güvenerek, herhangi bir tereddütte düşmeden tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatla sistem bünyesinde yer alır.

 

Primacat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet X 85 Gr

PrimaCat Pouch Classic Jöle İçinde Kümes Hayvanlı Tahılsız Kedi Yaş Maması 12 Adet x 85 gr, dostlarımız için kolaylıkla tüketilebilecek bir üründür. Jöle içinde sunulur. Vitamin ve mineral açısından yoğundur. Kedilerin sağlığı için tercih edilebilir. Her türlü gelişimi açısından, fayda sağlar.

Dodomama çocuklarımızın en yakın arkadaşlarına, evimizin sadık dostlarına taze sağlıklı ürünler sunan bir markadır. Dodomama.com.tr sitesini ziyaret ettiğiniz takdirde kendi dostlarınız için onları şımartacak lezzetli mamalar satın alabilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle