Colins Erkek Pantolon Modelleri

Colins, kadın ve erkek giyimine yön veren en kaliteli markalardan biridir. Her yaş aralığına ve giyim tarzına uyan yüzlerce farklı ürünle her zaman alışverişin ilk tercihi olur. Tüm giyim türlerinde yenilikler yaratan marka erkek pantolon modelleriyle de öne çıkar.

Slim Fit Orta Bel Erkek Pantolon

Slim Fit Orta Bel Erkek Pantolon son derece şık ve rahattır. Çeşitli renkleri bulunan pantolonun bej rengi oldukça trenddir. Yüzde 97 pamuktan üretilen ürünü her renkle kombinleyebilirsiniz. Bel seviyesi orta olan ürünü spor ayakkabı yahut klasik ayakkabılarla giyebilirsiniz. Şık bir gömlek, ceket ve kemer kombini iş gününüzü kurtarır. Tişörtler, hırkalar veya kazaklar bu pantolona uygun üst parçalar arasındadır.

Rahat Kesim Orta Bel Düz Paça Gri Erkek Pantolon

Rahat Kesim Orta Bel Düz Paça Gri Erkek Pantolon günlük hayatta fazlasıyla rahat bir kullanım sağlar. Tek renk ya da renkli tişörtler, kot ceketler ve gömleklerle kusursuz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Gri renkli olan pantolonun paçaları düz kesimdir. Rahat bir tasarıma sahip ürünü gündüz ya da gece kafe tarzı yerlerde kullanabilirsiniz. Şık bir ceket ve tek renk tişörtle kendinizi yansıtan kombinler yaratabilirsiniz.

Koyu Mavi Erkek Pantolon

Koyu Mavi Erkek Pantolon, dar paça denim ürün grubundadır. Yüzde 99 pamuktan üretilen pantolon sade ve şıktır. Spor ceket ve tek renk tişörtle spor şıklığı yaratabilirsiniz. Gün içinde kullanım için fazlasıyla rahat olan ürün koyu mavidir. Farklı renk spor ayakkabılar ve gömlek, hırka, kapüşonlu sweatshirtler kullanılabilir.

Ryan Super Slim Fit Yüksek Bel Dar Paça Siyah Erkek Jean Pantolon

Ryan Super Slim Fit Yüksek Bel Dar Paça Siyah Erkek Jean Pantolon denim ürün grubundadır. Yüzde 98 pamuktan üretilen pantolon her türlü üst parçayla kombin yapılabilir. Dar kesim olan ürünün rengi siyahtır ve doğru parçalarla spor şıklığını yakalamanızı sağlar.

Colins daima kendisini yenileyen yapısıyla moda trendleri yaratmaya devam ediyor. Kadın giyimine olduğu kadar erkek giyim trendlerini de belirleyen markanın ürünlerini https://www.colins.com.tr/ adresinden alabilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle