Columbia Çocuk Textil Ürünleri!

Columbia ile her sezon, kendinizi tarz hissetmeniz mümkün. Sunulan ürünlerde, kalite önemsendiği gibi müşteri memnuniyeti de ön planda bulundurulmaktadır. Tercih edeceğiniz ürünleri, uzun süreli olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen siz de, online web sitesi üzerinden dilediğiniz şekilde alışverişinizi gerçekleştirin. Rahatlığın keyfini çıkartın!

Mountain Red Arcadia  Çocuk Yağmurluk

Mountain Red Arcadia çocuk yağmurluk, tek renk seçeneği ile bulunuyor. Fakat çocuğun bedenine göre tercihinizi sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli bir üründür. Yağmurluk olarak kullanıldığı gibi içeriğindeki yünlü yapısı ile yağmurlu havalarda çocuğu sıcak tutar. Kapşonlu ve cepli detayları bulunuyor. Fermuar üzerinde, fermuarı kamufle eden bir kumaş bulunmaktadır. Yalnızca yazı detayı mevcut. Harici bir yazı ya da baskı kullanılmamıştır.

 

Nocturnal Pike Lake Çocuk Mont

Nocturnal Pike Lake Çocuk Mont, kış aylarında çocuğunuz için ideal bir üründür. Pembe, mavi renklerle oluşturulmuştur. Göğüs bölümünden aşağısı pembe, üst ise kapşonu ile beraber daha koyudur. İndirimli fiyatı ile beraber sistem bünyesinde online olarak sipariş etmeniz mümkün. Fermuar ve cep detayları yer alıyor. Harici bir baskı bulunmamaktadır. Kaliteli olduğu için her sezon rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tiny Bear Iı Bunting Bebek Tulum

Tiny Bear Iı Bunting Bebek Tulum, %50’ye varan indirimli fiyatı ile sistem bünyesinde sunulmaktadır. Pembe, kırmızı, lacivert, turkuaz, nar çiçeği ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Bilek bölümü ve ayak yakalarında, manşet uygulanmıştır. Fermuar detayı bulunuyor. Fermuar detayı, geniş olduğu için ürün kullanılırken rahatlıkla giyilebilir. Kapişon bölümünde, kulak detaylarına sahiptir. Soğuk ortamlar için üretilmiş yumuşacık bebek tulumu, bebeğinizi sımsıcak sarar ve uzun süreli olarak kullanılabilir. Yıkama, ütüleme gibi işlemlerde herhangi bir problem olmaz. Sistem bünyesinde, online olarak sipariş edip tercih ettiğiniz renge göre sahip olabilirsiniz.

Centennial Creek Down Puffer Çocuk Mont

Centennial Creek Down Puffer çocuk mont, %50’ye varan indirimli fiyatı ile sistem bünyesinde bulunuyor. Rahat bir üründür. Cep ve fermuar detayları mevcut. Küçük cepleri rahatsız etmez. Fermuar detayı, yaka bölümüne kadar uzanıyor. Kapüşonlu bir üründür. Göğüsten alt bölüme kadar, koyu pembe renk kullanılmış. Kapşon ve üst alanda ise farklı renk yer alıyor.

Y Bearly Napping Uzun Kollu Çocuk Tişört

Y Bearly Napping Uzun Kollu Çocuk Tişört, farklı beden ve renk seçenekleri ile bulunmaktadır. Sonbahar sezonunda kullanılabilecek, ideal parça. Çocuklar için gardıroplarında kurtarıcı olur. Baskılı ürün, yıkama ve ütüleme gibi işlemlerde herhangi bir sorun oluşturmaz. Dilediğiniz şekilde, çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için columbia.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürünler, kategorize edilmiş şekilde sistem bünyesinde sunulmaktadır. Siparişlerinizi oluşturduktan sonra kısa sürede, adresinize teslim gerçekleşir. Gardırobunuzun kurtarıcı ve kaliteli parçaları için en doğru adres, Columbia markasıdır.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle