Çorap Toptancısı Erkek Çocuk Çorapları

Çorap denildiğinde akla gelen adres coraptoptancisi.com Çorap Toptancısı Erkek Çocuk Çorapları ile erkek evlatlarınızı mutlu edin. Site içerisinde tekli olarak ürün alabileceğiniz gibi 2’li, 3’lü, 6’lı paketler ile de kaliteli çorapları uygun fiyatlara elde etmeniz mümkün.

Bolero 2’li Orijinal Lisanslı Kaptan Pengu Gri Çocuk Çorabı

coraptoptancisi.com sunduğu lisanslı ürünleri ile sevdiği karakterler çocuklarınızın her daim yanında.

Bolero 2’li Orijinal Lisanslı Kaptan Pengu Gri Çocuk Çorabı, 3-4 yaşa ait modeller ile müşterilerine sunulmuş. Ürün TRT çocuk kanalında yayınlanan Kaptan Pengu çizgi karakterleri ile model edilmiş olup, ürüne çocuklarınız mutluluktan bayılacak. %80 pamuk olarak imal edilmiş ürün, kaliteyi de uygun fiyatlara evinize kadar getirecek. Ürünün kalan kısmındaki doku ise Polyamid ve elastan yapı ile esneklik kazandırılmıştır. Ürün, evinize kadar 2’li paket halinde gelmektedir.

Bolero 2’li Orijinal Lisanslı Kukuli Çocuk Çorabı Dora

coraptoptancisi.com En sevdikleri çizgi film karakterlere sahip baskılar içeren modeller ile evlatlarınızı mutlu edin.

Bolero 2’li Orijinal Lisanslı Kukuli Çocuk Çorabı Dora, erkek çocuklar için üretilmiş bir model olup ürünün; 3 yaştan 8 yaşa kadar bedeni bulunmaktadır. TRT çocuk kanalında yayınlanan Kukuli çizgi karakterler ile model verilmiş çorap, lisanslı ürün olarak siz müşterileri ile buluşur. Ürün %70 pamuk yapıya sahiptir. Bu sayede ayakta ter oluşumunun önüne geçerek, rahatsızlık oluşumuna engel olur. Ürün, 2’li olarak gelmekte olup karışık renk ve desenler içermektedir.

Bolero Erkek Çocuk 6’lı Bambu Çorap

coraptoptancisi.com sunduğu paketler ile hem ayaklarınıza konforu ile düşünürken hem cebinize dost yapısı ile uygun fiyatlı ürünlerle müşterilerini buluşturur.

Bolero Erkek Çocuk 6’lı Bambu Çorap, adında da belirtildiği üzere; Bambu ürün ile imal edilmiştir. Modelin ürün karışımı %75 bambu ağacı içerir. Bu sayede yumuşak dokuya sahiptir. Yumuşacık bir basış ile sanki havada yürüyormuş gibi rahatlık hissi sunacaktır. Ürün %2’lik elastan yapısı sayesinde ise esnek bir yapıdadır. Böylece ayağınızın şeklini rahat bir tutuş ile kavrar ve sıkmaz. Ürün 2 yaştan 9 yaşa kadar beden yapısına sahiptir. Bu sayede çocuklarınız için en uygun bedeni seçmenize olanak tanır. Ürün; karışık renk ve desenler ile gelmekte olup; seçim yapmak istediğiniz net bir renk var ise siparişe not olarak girmenizi gerektirir.

Bolero Orijinal Lisanslı Rafadan Tayfa Baskılı Çocuk Çorabı İstanbul

coraptoptancisi.com lisanslı sunduğu çoraplar ile kıyafetlerinize çeşitlilik kazandırır.

Bolero Orijinal Lisanslı Rafadan Tayfa Baskılı Çocuk Çorabı İstanbul model olup orijinal lisanslı bir üründür. Saks renk ile imal edilmiş model, 5 yaştan 10 yaşa kadar beden seçim hakkı sunar. TRT çocuk kanalında yayında olan Rafadan Tayfa adlı çizgi karakter desenler ile model verilmiştir. Ürün; %80 pamuk yapıda olup rahatlık yanı sıra erkek çocuklarınız için sağlıkta sunacaktır.

Bolero 3’lü Lüks Uçak Desenli Erkek Çocuk Çorap

coraptoptancisi.com uçağı sevmeyen bir erkek çocuk var mıdır? Uçak desenler ile tasarladığı bu ürüne erkek evladınız muhtemelen çok sevinecek.

Bolero 3’lü Lüks Uçak Desenli Erkek Çocuk Çorap, karışık renkler ile imal olmuştur. 3-4 yaş beden seçimi bulunan ürün; %80 pamuk yapısı ile kaliteyi de muhteşem desenleri ile birlikte getirir.

coraptoptancisi.com ile ayaklar yumuşacık olacak. Ürünün sağlıklı dokusu ile de ayaklar yere rahat ve sağlam basacak. Verilen linklere tıkla, uygun fiyatlara kaliteli ve sağlıklı ürünleri yakala.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle