Dagi Kız Çocuk Giyim Ürünleri

Dagi, hazır giyime yön veren markalardan bir tanesidir. Günlük kullanım, uyku ve ev tekstil ürünlerindeki kalitesiyle her zaman alışverişin ilk adresi oluyor. Çocuk giyiminde şıklık ve rahatı bir araya getiren marka binlerce özgün modelli en uygun fiyatlarla sunuyor.

Kız Çocuk Yeşil Havlu Tişört

Kız Çocuk Yeşil Havlu Tişört, 4 yaşından 13 yaşına kadar tüm kız çocuklarına uygun bedenlerde üretilmiştir. Yeşil renkli olan tişört son derece konforludur. Kalın askılı ve crop şeklinde olan ürün yumuşacıktır. Ev ve günlük kullanım için ideal olan tişörtleri beyaz, siyah ve çeşitli renklerle kombin yaparak çocuğunuza giydirebilirsiniz. Ayrıca tişörtle aynı formda olan şortunu alarak takım yapabilirsiniz.

Bordo Geniş Paça Pantolon

Bordo Geniş Paça Pantolon rengiyle dikkat çeker. Canlı bir renge sahip pantolonun paça kesimi geniştir. Ev rahatlığı sunan ürünün bel kısmı lastiklidir. 3 yaşından 13 yaşına kadar geniş bir beden aralığı vardır. Kuru temizleme, ütü ve kurutucu kullanımlarına uygun değildir. Yüzde 75′ i pamuk olan ürün oldukça yumuşak ve sıcaktır. Dolayısıyla kış sezonu için çok daha uygundur.

Kız Çocuk Fuşya Müslin Askılı Elbise

Kız Çocuk Fuşya Müslin Askılı Elbise, çocuğunuzun yaz ayında rahat etmesini sağlar. 4 yaşından 13 yaşına kadar farklı bedenleri mevcuttur. Tatlı bir rengi olan elbise müslin kumaştan üretilmiştir. Ön tarafında iki adet cebi bulunan elbisenin askıları kalındır ve bağlanabilir. Bu elbiseden iki tane aldığınızda tek ürün fiyatı ödersiniz.

Kız Çocuk Lila Müslin Nakışlı Şort

Kız Çocuk Lila Müslin Nakışlı Şort şık ve rahattır. 4 yaşındaki çocuğunuza ve 13 yaşındaki kızına uygun bedenlerini bulabilirsiniz. İki tane cebi olan şortun cebinin üzerinde pembe kalp vardır. Kemer kısmında kalın bir ip kullanılmış ve çok hoş bir görüntü yaratılmıştır. Bu şortun sıfır kol tişörtü de bulunmaktadır. İkisini birlikte alarak takım yapabilirsiniz.

Dagi kız çocuk ürünlerini dakikalar içinde https://www.dagi.com.tr/ adresinden alabilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle