Davet Çok, Elbisem Yok ile Yıldız Ol!

Davet Çok Elbisem Yok, satılık ve kiralık kıyafet sunan DCEY markasını ifade eder. Mezuniyet, parti ve nişan elbiselerini müşterilere sunmaktadır. Markanın sitesinde kıyafetlere uygun aksesuarlar da vardır. Buradan seçtiğiniz ürünlerle davetin starı siz olursunuz.

Bust2 Rosa Elbise

Tek omuz detaylı elbiseyi değişik davetlerde giyebilirsiniz. Simli kumaştan tasarlanan uzun elbisenin yandan dekoltesi vardır. Akşam yemeği veya özel bir toplantıda kurtarıcınız olur. Kıyafetinizi eklediğiniz aksesuarlar davete uygun kombinler oluşturmanızı sağlamaktadır. Resmi bir davette şık sandalet ya da yüksek topuklu ayakkabıyla fark edilirsiniz. Ayrıca zarif bir küpe veya uzun küpeler şıklığınızı şıklık katar. Özel bir akşam yemeği için kıyafet doğru bir seçenektir. Bileklik ve küçük çantalar zarafetinizi tamamlar. Parlak topuklu ayakkabı yahut platform topuk ayakkabılar partiler için uygundur.

Verly Kırmızı Elbise

Bu elbiseyi 4, 8 veya 12 gün için kiralayabilirsiniz. Kiralama ücretinin bir kısmı çeşitli derneklere aktarılmaktadır. Straplez model elbisenin yakası kayık formdadır. Saten kumaştan tasarlanan elbise son derece konforludur. Uzun elbisedeki derin yırtmaç detayı ila balonun en şık kadını olursunuz. Kıyafetinizi altın rengi topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Taşlı küpe ya da hoş bir kolye eksikleri tamamlamanıza yeter.  Ayrıca metalik renk çanta ve ayakkabılarda elbiseyle harika bir kombin yaratmaktadır. Saçlarınızı topuz veya atkuyruğu yaparak omuzlarınızı ön plana çıkarırsınız.

Profiterole Elbise

Beyaz elbise ile sofistike bir görüntü elde edersiniz. Boyundan bağlamalı elbisenin kumaşı rahatsızlık vermez. Degaje yaka, inci kolye detayı ve sırt dekoltesi davetin yıldızı olmanızı sağlar. Drapeli elbiseyi beyaz topuklu ayakkabılarla tamamlarsınız. Ayrıca sırt dekoltesini göstermek için saçınızı dağınık topuz yapabilirsiniz. Bu elbise yeni sezon tasarımlarından biridir ve kiraladığınızda ilk giyen siz olursunuz. Resmi davet, nişan, açık hava partilerinde tarzınızı konuşturursunuz. Doğru aksesuarlar toplantıda gözlerin üzerinizde olmasını sağlar.

Davet Çok, Elbisem Yok tasarımlarını ulaşma hiçte zor değildir. Sitenin internet adresinden kolaylıkla koleksiyonları inceleyebilirsiniz. Hatta bazı ürünleri sanal kabininde deneme şansınız vardır. Partinin ya da gecenin yıldızı olmak için https://www.davetcokelbisemyok.com/tr/ adresine hemen gidin.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle