Doğa Koleji Facebook Karnesi

Doğa Koleji yeni yayına soktuğu bir uygulama ile artık facebook’tan da karne veriyor. Facebook’ta ne kadar durduğunuzdan ne gibi etkinliklere katıldığınızı değerlendiren uygulamayı yayınlayan Doğa Koleji bu programı Krombera şirketine yaptırdı. Ayrıca bu uygulamayı sadece okula kayıtlı öğrenciler değil, Doğa Koleji Facebook sayfasını beğenen tüm takipçiler kullanabilecek.

Sizin facebook’taki her hareketinizi inceleyecek olan program nerelere gittiğinizi, hangi gruplara üye olduğunuzu, hangi sayfaları yönetip facebook’u günde kaç saatte kullandığınızı değerlendirip otomatik sistemi ile bir karne hazırlayacak ve size gönderecek. Eğer notunuz yüksek olursa facebook sayfasındaki duvarda “enler listesinde” isminiz açıklanıyor. Ayrıca birinci olanlara da hediyeler veriliyor. Siz de bu eğlenceli uygulamaya arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Ayrıca Doğa Koleji, interneti en uygun ve etkili şekilde kullanan okulların başında geliyor. 350 bine yakın hayranıyla takipçilerine ulaşan sayfa buradan velilerin sorularını yanıtlayıp, sosyal projelerini yönetiyor.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle