Emel Pırlanta Tek Taş Yüzükler

Mücevherler kadınları mutlu etmenin en kolay yollarındandır. Emel Pırlanta yılların tecrübesiyle kadınların ne istediklerini bilir. Tasarımlarında her zevk grubuna hitap eden marka her zaman takı modasına yön verir. Sevdiklerinizi mutlu etme ve özel günleri kutlama için Emel Pırlanta’ nın tek taş yüzüklerine göz atın.

Pırlanta Kolutaşlı Tektaş Yüzük

Evlilik, nişan veya sadece sevdiğinizi mutlu etme için tek taş alabilirsiniz. 0,19 ve 011 karat olan iki farklı pırlanta ile üslü bu ürün sizin için doğru bir seçim olabilir. Tek taşı ve etrafını süsleyen taşları yuvarlak kesim olan yüzük 18 ayar beyaz altındır.

Pırlanta Markiz Tektaş Yüzük

Gösterişi seven kadınlar için uygun tercihlerden olan yüzük beyaz altındır. Minik pırlantadan oluşan oldukça şık ve şatafatlı bir tasarımdır. Parmak ölçüsüne gönderilen ürün daha çok özel günlerde kullanım içindir. 0.40 karat olan bu yüzüğü eşinize özel bir günde ya da sevgilinize evlilik teklif ederken alabilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Yüzük

Bu ürünün tasarımı daha klasiktir ve gösterişten uzak sade yüzüklerden hoşlananlar içindir. Beyaz altından üretilen yüzük yuvarlak kesim 0,40 karat SI berraklığında pırlanta kullanılmıştır. Günlük kullanım için doğru bir tercihtir. Eşinize özel günlerde ya da onu mutlu etme için hediye edebilirsiniz. 14 ayar olan yüzük sade, zarif ve çok şık bir hediye olur.

Pırlanta Fantazi Tektaş Yüzü

Emel Pırlanta’ nın daha modern tasarımlarından biridir. 18 ayar beyaz altın olan yüzüğün pırlantaları yuvarlak kesimdir. Tek taşın bağlantı yerlerinde kullanılan minik kesim pırlantalar hoş bir görüntü sergiler. Hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilir. Modern çizgileri olan yüzük oldukça sevilen bir modeldir.

1.12 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

Pırlanta ve altını buluşturan gösterişli bir tasarım ürünüdür. 8 ayar beyaz ve sarı altın pırlantalarla süslenmiştir. Merkezde olan taşlar 0.48 karattır ve 68 tanedir. Evlilik ve doğum hediyesi gibi özel amaçlarla alınabilir. Gösterişi sevenler günlük takabilir.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle