Emsan ile Çeyizini Kur

Emsan, evlilik hazırlıkları yapanları mutluluğa adım atmaya davet ediyor! Çeyizini kurarken kalite ve şıklığı bir arada arayanlar için güvenilir bir tercih sunuyor. Her anı unutulmaz kılacak ürünleriyle çeyizinizi tamamlamanız artık çok kolay.

Emsan Zencerek Fine Bone 60 Parça 12 Kişilik Kare Yemek Takımı

Emsan zencerek fine bone 60 parça 12 kişilik kare yemek takımı, zarif ve şık tasarımıyla sofralarınıza lüks bir dokunuş katıyor. Takım, şu öğeleri içeriyor: 12 adet 28 cm servis tabağı, 12 adet 23 cm çukur tabak, 12 adet 21 cm tatlı tabak, 12 adet 15,5 cm çorba kasesi, 3 adet küçük boy kayık tabak (26,5 x 18 cm), 1 adet büyük boy kayık tabak (34,5 x 23 cm), 2 adet tuzluk, 2 adet biberlik, 2 adet kürdanlık, 1 adet 22 cm çorba tenceresi ve 1 adet 20 cm çorba tenceresi kapağı.

Emsan Mirage 84 Parça 12 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Seti Lüks Kutulu

Emsan mirage 84 parça 12 kişilik çatal kaşık bıçak seti, zarafetin ve lüksün mükemmel bir yansımasıdır. Paslanmaz çelik malzemesi, dayanıklılık ve hijyen sağlarken, set içeriğindeki detaylar göz alıcı bir estetik sunuyor. 12 adet yemek çatalı, kaşığı ve bıçağı, tatlı çatalı, kaşığı ve bıçağı ile çay kaşıkları özenle tasarlanmıştır.

Emsan Yakamoz İndüksiyon Tabanlı 8 Parça Paslanmaz Çelik Tencere Seti

Emsan yakamoz indüksiyon tabanlı 8 parça paslanmaz çelik tencere seti, mutfak deneyiminizi zirveye taşıyan bir seçenektir. Setin enerji kapsül tabanı, uzun süre ısıyı hapseder böylece düşük ısılarda dahi mükemmel pişirme sonuçları elde etmenize olanak tanır.

Kalın cam kapağı, ısıya dayanıklı el yakmayan paslanmaz çelik döküm sapları ve tepesi, modern mutfaklarda vazgeçilmez bir şıklık sunar. 304 kalite Emsan çeliği kullanılarak üretilmiştir.

Mutfak gereçleri, sofra takımları, çeyiz setleri ve daha fazlasını keşfedin, eşsiz ürünlerle evinizi şıklıkla doldurun. Çeyizinizi kurmaya başlamak için hemen emsan.com.tr adresini ziyaret edin. Hayalinizdeki çeyizi Emsan ile bir araya getirin!

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle