Emzirme Ürünleri E-bebek

e-bebek.com Emzirme Ürünleri E-bebek adresinde. Annelere, anne adaylarına ve bebeklere yönelik tasarlanmış her kategoride ürünün birlikte sunulduğu bu eşsiz platform siz değerli bireylerin yanında. Tıkla, anne ve evlatlara yönelik uygun olan ürünleri, cebinize de uygun olacak fiyatlar ile yakala.

Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 60 adet

e-bebek.com sunduğu pratik çözümler ile anne ve anne olacak adayların yanında.

Lansinoh Blue Lock Göğüs Pedi 60 adet, pamuklu yapısı sayesinde tahriş oluşturmaz. Gece ya da gündüz fark etmeksizin, yüksek emiş gücü ile her daim kuruluk sağlar. Sıvı çekmesi neticesinde şekil yapısını bozulmaksızın korumaya devam eder. Her beden yapısına uyumlu olduğu için standart ölçülerdedir. Büyük paket içerinde bulunan 60 adet ped, tek kullanımlık ayrı paketler içerisinde yer alır. Bu sayede kirlenmeden istenildiği adet, kolayca taşınabilir. Ürün, kıyafetler üzerinden belli olmayacak şekilde ince bir tasarıma sahip olmasına rağmen; Blue Lock teknolojisi ile üstün emme gücü sunara konfor sağlar.

baby mom Süt Saklama Kabı 4lü 150 ml

e-bebek.com kullanışlı ürünleri ile anne ve bebeklerin her zaman yanında.

baby mom Süt Saklama Kabı 4lü 150 ml, kullan at süt poşetlerinden çok daha kullanışlı bir ürün olarak karşınıza geliyor. Ürün paketinde, 4 adet 150 ml sıvı alabilen kap bulunur. Bu kaplar saklama kabı olarak kullanılabileceği gibi direkt biberon olarak da kullanma özelliğine sahiptir. Böylece fonksiyonel bir kullanım sağlar. Bulaşık makinesinde ve sterile eden makinelerde kullanım için de sıkıntı oluşturmaz. Ürün dondurucuda da 3 ila 6 ay kadar bekletilmek içinde uygundur.

baby mom Emzirme Seti (Emzirme Minderi + Mini Emzirme Yastığı + Emzirme Önlüğü)

e-bebek.com set olarak sunduğu ürünler sayesinde, ihtiyacınız olan malzemeleri tek tek aramak ve ulaşmak zorunda bırakmaz.

baby mom Emzirme Seti (Emzirme Minderi + Mini Emzirme Yastığı + Emzirme Önlüğü), set halinde sunulan ve işinizi kolaylaştıracak ürünlerden birisidir. Ürün ergonomik bir tasarıma sahiptir. Emzirme yastığı, bebeğinizin doğru pozisyonda ve raht bir şekilde yatmasına olanak sunar. Böylece olası reflü sorunlarının önüne geçilecektir. Minder, annenin bebeğini rahat bir şekilde tutmasına olanak tanır. Önlük ise anne adayına göre ayarlanabilir askıya sahip olup; her ortamda bebeğini sorunsuz şekilde doyurabilmesine fırsat tanır.

Mycey Annemin Emzirme Önlüğü – Pamuklu

e-bebek.com sunduğu pratik çözümler ile annelerin rahat, bebeklerin tok olmasına izin veriyor.

Mycey Annemin Emzirme Önlüğü – Pamuklu, yapısı ile sizi bunaltmaz. Ürün sayesinde, acıkan ve artı giderek huzursuzlaşan bebeğiniz için emzirme alanı aramanız son bulacak. Bedeninizi örten geniş yapısı, sizin mahrem alanlarınızın dışarıdan görünmesine fırsat vermeyecektir. Ürünün, %100 ince pamuk dokusu ise bebeğinizin bunalmasını önler. Kayma yapmaz ve boyundan geniş askıya sahiptir. Ürünü battaniye olarak da kullanmanıza olanak tanır. Hafif yapısı sayesinde yer kaplamaz ve taşıma kolaylığı sunar. Önlük; bir adet önlük ve şeffaf taşıma çantası ile birlikte gelmektedir.

Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Çay 200 gr

https://www.e-bebek.com/humana-still-tee-emziren-anneler-icin-cay-200-gr-p-xyz-6966954/

e-bebek.com anne ve anne adaylarını düşündüğü gibi; emziren anneler için süt üretimi meselesini de düşünüyor.

Humana Still Tee Emziren Anneler İçin Çay 200 gr, süt üretimi sağlar. İçerdiği doğal özler sayesinde, bebekler için yan etkisi olmayacaktır. Ürünü emziren annelerin, gün içerisinde tüketmeleri önerilir. Doğal bitki özleri ve vitamin takviyeleri bulunur.

e-bebek.com annelerin her daim yanında.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle