En İyi 9 Aşk Romanı

Eskiden beri en çok okunan romanlar arasında aşk romanları gelmektedir. Birçok aşk romanı olsa da özellikle akıllarımıza kazanan bazı aşk romanları olmuştur. Karakter ile bütünleşir, onların iyi kötü tüm duygularını bizler de hissederiz. Aşk romanı okumaktan da hiç sıkılmayız. Bu yüzden sıklıkla kitap almak için internet adreslerinin yolunu tutarız. Bunlardan en uygunu ve en çok aşk romanı bulabileceğiniz ise Idefix’tir. Idefix üzerinden birçok aşk romanı satın alabilir ve keyifle okuyabilirsiniz.

Yıldızlı Gece-Debbie Macomber

Ülkemizde ilk kez 2015 yılında basılan Yıldızlı Gece kitabı Debbie Macomber’ın en sevilen kitaplarının başında gelmektedir. Idefix üzerinde de en yüksek puana sahip aşk romanıdır. Birçok okuyucunun gönlünü fetheden bu güzel aşk romanı işinden memnun olmayan Carrie’nin hikayesini anlatmaktadır. Patronu ona son bir şans verir ve bir fırsat sunar. Bu sayede Carrie kimsenin ulaşamadığı Finn ile röportaj yapma şansını elde eder. İçinizi ısıtacak sıcacık bir aşk hikayesi ise böyle başlar. Bu sevimli ve naif aşk hikayesi birçok insanı aşka yeniden inandıracak cinsten özel bir hikayeyi içermektedir.

Yüreğe Söz Geçmiyor-Julia Queen

Julia Queen’in tarihi romantik kurguya sahip seri kitaplarının ilki olan Yüreğe Söz Geçmiyor, okuyucular arasında en sevilenlerden biridir. 8 kitaptan oluşan serinin ilk kitabı olan Yüreğe Söz Geçmiyor okuyucular tarafından da ayrı görülmektedir. Daphne ve ağabeyinin en yakın arkadaşı arasındaki güzel karşılaşma ve ardından gelişen arkadaşlık ilişkilerinin aşka dönüşü anlatılmakta. Günümüzde dizi haline de gelen ilk kitap Simon ve Daphne arasındaki ilişki ile okuyucuları mest etmektedir.

Beyefendi-E.L. James

İlk kez 2020 yılında basılan Beyefendi kitabı, Grinin Elli Tonu serisinin yazarına ait bir kitap ve okuyucular tarafından merakla beklenmekte idi. Maxim ve Alessia’nın hayatlarının kesişmesi ile başlayan bir aşkı anlatır. Bambaşka hayatlara sahip Maxim ve Alessia tüm bunlara rağmen mutlu olabilecekler mi sorusuyla tüm kitabı okuyan okuyucuları sonunda ise bir sürpriz beklemektedir.

Bir Buket Aşk-Debbie Macomber

Ünlü aşk romanı yazarlarından biri olan Debbie Macomber’ın en sevilen kitaplarından biri olan Bir Buket Aşk diğerlerinden farklı olarak merkeze üç kadının hikayesini almaktadır. Üç kadın bir örgü dükkanında buluşurlar ve kendi hayatlarıyla ilgili konuşurlar. Bazı zamanlar hüzünlü olsa da arkadaşlık ve romantizmin bir arada harmanlandığı güzel bir hikayeyi okuyuculara sunmaktadır.

Bir Gün- David Nicholls

Türkiye’de ilk baskısını 2010 yılında yapan ve okuyucular tarafından uzun yıllar boyunca ilk sıralarda görülmüş ve birçok kez basılmış Bir Gün, bir aşk romanıdır. Bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri ise hem yazarın kalemi hem de kurgunun çekiciliğidir. Aşktan dostluğa yönelen bir aşk hikayesini okumak hem ters köşe yapmış hem de okuyucuları derinden etkilemiştir.

Aziz-Monica McCarty 

İki kişinin de birbirini sevdiği ancak ailelerin isteği ile birlikte olamayan iki insan düşünün… Ancak bu ikisi de birbirleri tarafından sevildiğini bilmiyorlar. Kadınlara karşı uzak olması sebebiyle Aziz lakabı alan Magnus’un güzeller güzeli Helen ile olan aşk hikayesi anlatılmaktadır. Kitaba adını veren Aziz ve büyük aşkının hikayesi okuyucuları oldukça etkilemiştir.

Gündüzsefası-Sarah Jio

Ada, geçmişinden kaçıp Seattle’a yerleşmiştir. Burada yüzen evlerde yaşamaya karar verir ve kısa zaman içerisinde burada bir sandık bulur. Orada Penny Wenthworth’a ait eşyalar bulur. Evliliği ile, hayatı ile bütünleşir. İki hayatın birbirine karışmasını Sarah Jio, Gündüzsefası ile büyük bir heyecan ve tutku ile okuyucuya aktarmıştır.

Nişanlı-Kiera Cass

Bir saray içerisinde gelişen entrika dolu bir aşk hikayesini bizlere sunan Kiera Cass okuyucuları yeniden etkisi altına almıştır. Nişanlı, Holis’in kralın dikkatini çekmeye çalışması ile başlamaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda Holis, başka bir hayata doğru yönelmeye başlar.

Hiç Umudum Yokken-Julie Garwood

Hiç Umudum Yokken, henüz 16 yaşında iken dul kalan Leydi Johanna’nın hikayesini anlatmaktadır. Bir daha evlenmemek üzere kendisine bir söz verse de kral evlenmesini emrettiğinde İskoç Kralı Gabriel ile evlenen Johanna’nın hayatı ve aşkı birçok evre geçirecek ve bu değişimler sonradan gelişen bu aşkı da zorlayacaktır.

Birçok aşk romanı içinizi ısıtırken bunlara en kısa sürede ve en kolay bir biçimde ulaşabilmek oldukça önemlidir. Idefix bunu kullanıcıları için sağlar ve en güzel aşk romanlarını sizlere en kısa sürede ulaştırır.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle