Evinizde Kolaylık, Karaca!

Karaca ev işlerinizi kolaylaştıran ürünleri uygun fiyata sunuyor. Küçük ev aletleri, tekstil, sofra gereçleriyle evinizi güzelleştirir. Yemek yapmayı keyifli hale getiren setler ila robotları düşük fiyattan müşterilerine sunar. Yeni evlenen ya da evini yenilen herkes markanın ürünlerini tercih ediyor.

Cooker 2 in 1 6L Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici Akıllı Elektrikli Düdüklü Tencere ve Airfryer Matt Black

Birbirinden lezzetli pek çok yemeği pratik şekilde hazırlayacak ürün mü arıyorsunuz. Cooker 2 in 1 6L Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici Akıllı Elektrikli Düdüklü Tencere ve Airfryer Matt Black alın. Air Fryer kapağını taktığınızda 12 ön ayarlı programla yemeklerinizi pişirin. Basınçlı pişirme özelliğiyle kuru fasulye veya nohut haşlayın. Güveçte yahni, incik gibi et yemeklerini kısık ateş özelliğinde hazırlayın. Zaman ayarını yapın, yemeğiniz 2 saat sonra hazır olsun.

Alex Laser Power+ 1287H Toz Hazneli Moplu Halı Tanıyan Robot Süpürge

Alex Laser Power+ 1287H Toz Hazneli Moplu Halı Tanıyan Robot Süpürge temizliği iş olmaktan çıkarıyor. Halı tanıma sayesinde halının üstüne çıkmadan parkeleri silmeyi sürdürür. Evinizin farklı odalarında farklı silme ila emiş gücü uygular. Lityum piliyle 250 dakika temizlik yapar. 300 ml su ve toz kapasitesi bulunmaktadır. Beş değişik bölgeyi hafızasına kaydetmektedir.

Steamwork 1167H Buhar Kazanlı Ütü Siyah Beyaz

Çalışanlar için en zor işlerden biri ütü yapmaktadır. Özellikle eşlerden ikisinin de çalıştığı evlerde işkenceye dönüşür. Steamwork 1167H Buhar Kazanlı Ütü Siyah Beyaz ütü iş olmaktan çıkarıyor. Tek sürüşte kırışıklıklar dümdüz olur. 240 gr kadar şok buharı uygulayarak en inatçı kıyafetleri jilet gibi yapar. 1.2 litre su deposuyla işinizi bitirene kadar suyu tazelemezsiniz. Dikey ütüleme ve otomatik temizleme özellikleriyle ütü zahmeti hafifliyor.

Karaca ev işlerini daha keyifli hale getiren ürünler tasarlıyor. Yılların tecrübesiyle üretilen ürünler mutfakta, temizlikte hep yanınızda oluyor. Ev değiştiren yahut evlenecekler https://www.karaca.com/ adresine giriyor. Sizde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri adresten indirimli fiyata alın.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle