Harvard’da Bir Türk: Nuri Şahin

Türkiye’yi Almanya’da temsil eden en dikkat çekici futbolcuların başında gelen Nuri Şahin özellikle son günlerde yapmış olduğu açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Kariyeri hakkında şok edici açıklamalarda bulunan oyuncunun özellikle futbola devam ederken, yüzlerce saat çalışıldığında dahi girilemeyecek bir yapısı bulunan üniversiteden davet alması ilgi gördü.

Harvard Üniversitesi’nin öğrencisi olabileceğine dair, başvurusu sonucunda kendinize özel olarak davetiye gönderilmiştir. Üniversitenin öğrenci seçim şartları da göz önünde bulundurulduğunda, yaptığı işin zorluğuna rağmen teklif almış olmasıyla ülkemizde göğüs kabartmayı başardı.

Davet Aldığını Instagram Hesabından Duyurdu

Ünlü oyuncunun Harvard Üniversitesi tarafından kendine özel olarak gönderilen davetiyenin fotoğrafını paylaşarak mutluluğunu göstermesi şok etkisi yarattı. Büyük bir kitlenin bu tarz bir çalışma içerisinde olduğundan haberi dahi olmadığı yıldız oyuncunun bir sonraki öğrenim yılında üniversitedeki eğitimine başlayacak. Nuri Şahin son yılda Borussia Dortmund formasıyla çıktığı toplamda 24 müsabakada 2 gol atmayı başardı. Takımın sevilen isimlerinden olan Nuri, profesör Anita Elbersie ile tanışacağı için heyecanlı olduğunu sevenleriyle paylaştı.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle