Homend Ürünleri Emsan’da!

Masaları süsleyen Emsan hikayesi devam ediyor. Gerek mutfak gerek sofra gerekse ev tekstili kategorilerinde öncü kuruluşlardan olan firma homend ürünleri ile ağız yemek kültürümüze ayrıcalık katıyor.

Homend Hurriclean Multi Siklon 1231 H Süpürge

800 watt motor gücü ve yüksek performansı ile dikkat çeken Homend hurriclean multi siklon 1231 H süpürge hafif kullanıma sayesinde hem zamandan hem enerjiden kazandırıyor.

Sert zeminler, parkeler ya da halılarda mükemmel temizliğin yanında aparatları ile köşe bucak temizlik yapmanıza imkan sağlıyor. Perde fırçası, dar aralık ucu, merdiven aparatı ve turbo aparatı mevcut. Motor koruma filtresi motora toz kaçmasını engellerken nefes almasını ve performansını arttırmasını destekliyor.

Kablo fazlalığı ile uğraşmaya gerek kalmadan otomatik kablo sarma özelliğini kullanabilirsiniz. Tekerleklerinin büyük olması sürekli çekiştirmenizi ortadan kaldırırken kauçuktan üretilmiş olması parkeleri çizmez evin her köşesini tertemiz yapar.

Homend Mixfresh 7010h Kişisel Smoothie Blender

350 watt güçlü motora sahip olan Homend mixfresh 7010H kişisel smoothie blender beklentilerin ötesinde performans gösteriliyor. Meyvelerle sebzeleri hızlı karıştırırken buzları da kolaylıkla kırılıyor aynı zamanda aşırı ısınmaya karşı motor koruma özelliği bulunuyor.

Paslanmaz çelik gövdesi ile birlikte ışık tasarımı tüm gün güvenli şekilde kullanmaya imkan tanıyor. Ürün 2 adet 600 ml’lik geniş şişeye sahip olduğundan dolayı istediğiniz miktarda içeceklerinizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Pratikliğinin yanında karıştırma şişesi BPA içermez.

Homend Pottoman 1862 H Türk Kahve Makinesi Antrasit Gold

Makine yapsa da hiçbir şeyin köpüklü kahve yapma hünerinizi elinizden almasına izin vermeyin. Özel ısı dengesi ile yakmadan köz tadında kahve içmek istiyorsanız Homend bottoman 1862 h Türk kahve makinesi antrasit gold ile keyfi yaşayabilirsiniz.

5 fincan kapasiteli geniş hazneye sahip olan ürün akıllı sensörleri ile miktarı algılayarak taşmayı önler. Hazne çıkarıldıktan sonra kendini otomatik olarak kapatarak yeniden çalıştırmak için düğmeye basılmasını bekler.

Her zaman ilkleri başaran Emsan yaptı mı en iyisini yapar siz de bunun ayrıcalığını yaşarsınız. Mutfağınıza ayrı bir değer katmak istiyorsanız emsan.com.tr adresi sizin için bekliyor.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle