İçindeki Kahramana Merhaba D&R Kitap Fuarı

Kitaplar, uçsuz bucaksız hayal dünyamızın kapılarını aralayan tek dostlarımız. Kitap okurken günlük streslerimizden ve günlük yorgunluğumuzdan ayrılır bambaşka bir dünyanın içine dalıveririz. Siz de kendinize bir kitap seçin ve iç yolculuğunuza ilk adımınızı D&R ile atın.

Khaled Hosseini Kutulu Set

Bir yazarın düşüncelerini ve iç dünyasını anlamak için onun tek bir kitabını okumak yetmez. Özellikle Khaled Hosseini gibi tüm dünyada milyonlarca satan birbirinden eşsiz kitaplar yazan bir yazardan bahsediyorsak.

Khaled Hosseini Kutulu Set içerisinde Bin Muhteşem Güneş, Ve Dağlar Yankılandı, Uçurtma Avcısı, Deniz Duası kitaplarını bulunduruyor. Bu birbirinden özel kitaplara tek bir set içinde uygun fiyatla sahip olmak ve yazarın filmlere dahi ilham olan büyüleyici kitaplarını okumak için acele etmelisiniz.

Harry Potter Özel Kutulu Set-7 Kitap Takım

Harry Potter, bazı hayranları için bir yaşam tarzı. Milyonları derinden etkileyen ve kendine hayran bırakan bu seri J. K. Rowling’in kaleme aldığı unutulmaz eserlerden oluşur. Efsanevi bir seri olan Harry Potter Özel Kutulu Set-7 Kitap Takım, Harry Potter Ve Felsefe Taşı, Harry Potter Ve Sırlar Odası, Harry Potter Ve Azkaban Tutsağı, Harry Potter Ve Ateş Kadehi, Harry Potter Ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı, Harry Potter Ve Melez Prens, Harry Potter Ve Ölüm Yadigârları kitaplarıyla her bir bölümde sizi bambaşka dünyalara sürükleyecek.

Merak ve heyecanla hiç bitmesin isteyeceğiniz bu setin filmini izlemek kitaplarını okumak kadar keyif verici olamaz. Siz de Harry Potter dünyasına adım atmak istiyorsanız hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Zaten hayranıysanız kitapların tamamının kütüphanenizde bulunmasını istiyorsanız tek olarak eksik bulunan kitaplardan alabilirsiniz. Ayrıca bu seriye özel olarak üretilen diğer kitaplara ve hediyelik objelere de göz atmayı unutmayın.

Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi-Modern Klasikler 147

  1. Scott Fitzgerald’ın 1922 yılında kaleme aldığı bu akıl dışı hikaye, 2008 yılında çekilen filmi ile de edebiyat ve sinema dünyasında büyük yankılar uyandırdı. Yaşlı bir bedenle dünyaya gelip yıllar geçtikçe gençleşen bir kahramanın hayat öyküsünü anlatan bu kitap okuyanların hayal gücünü zorlayacak cinsten.

Farklı kitaplar okumayı seviyorsanız bu eser tam size göre. Kitapta geçen her bir cümle üzerine derin düşüncelere dalabilir ve kendi iç dünyanıza yolculuk yapabilirsiniz.

Cesuryürek ile Ateştopu-İlk Okuma Kitabım

Çocuklara kitap okumayı sevdirmek, onlara daha anne karnındayken kitap okumakla başlar. Kitap okuyan bir çocuğun hayal gücü ve yapabileceklerinin sınırları ile kitap okumayan bir çocuğunki bir olamaz. Okumayı öğrenen ve kitap okumayı seven çocuklar için yazılan Cesuryürek ile Ateştopu-İlk Okuma Kitabım akıllı miniklerinize çok anlamlı bir okuma hediyesi olacak.

Çocuklarınız okuma alışkanlığını ve becerisini geliştirirken kitapta verilmek istenen mesajlar ile adabı muaşeret kurallarına uyumlu davranmayı öğrenecek. Canlı renkleri ve kaliteli baskısıyla kitap okurken eğlenen minikler sizden daha çok kitap almanızı isteyecek.

İmzalı – Mutfak Sırları

Yazarı tarafından özel olarak imzalanan İmzalı – Mutfak Sırları kitabı yemek yapmayı seven kişiler için harika bir hediye. Mutfağınızda her zaman elinizin altında bulunabilecek bu pratik yardımcı ile yemek yapmak eskisinden daha kolay hale gelecek. Birbirinden kolya yemek tarifleri ve kimsenin bilmediği mutfak sırları ile ne kadar harika bir aşçı olabildiğinizi görenler çok şaşıracak.

D&R kitap fuarı ile binlerce kitabı indirimli fiyatlarla önünüze seriyor. Sahip olmayı ertelediğiniz bütün kitaplar uygun fiyatlarla https://www.dr.com.tr/ adresinde sizleri bekliyor. Stoklar tükenmeden önce acele etmelisiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle