Kız Çocuklar İçin Ayakkabı Dünyası!

Ayakkabı Dünyası, dünyanın lider markalarını mağazasında müşteri ile buluşturmaktadır. Kadın, erkek, çocuk her sezon rahatlıkla kullanılabilecek ürünleri burada bulabilirsiniz. Uygun modelleri ile müşterilere sunuluyor. Modanın trendleri takip edilerek, sezonunda müşterileri sunulurken avantajlı indirimlerde mevcut!

Nike Bq5673-021 Nıke Revolutıon 5 (Tdv)

Nike Bq5673-021 Nıke Revolutıon 5 (TDV), indirimli fiyatı ile sistemde sunulmaktadır. Kullanışlı bir çocuk ayakkabısıdır. Dayanıklı deriye sarılarak tasarlanmıştır. Yumuşak köpük yastıklaması ile gün içerisinde çocuklar oynarken, koşarken ya da arkadaşları ile beraber vakit geçirirken rahatlık kullanılır. Üzerindeki bant, ayakkabıyı giydirip çıkartmaya yardımcı olmaktadır. Yumuşak köpük, yastıklama olarak bulunmaktadır. Ayak bileğini saran ürün, uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Genellikle önerilen bir ayakkabıdır.

Hammer Jack Lila Kız Çocuk Sneaker

Hammer Jack Lila Kız Çocuk Sneaker, farklı beden seçenekleri ile bulunuyor. Ürün üzerinde, kolay çıkarılıp kullanılmasını sağlayan üç bant kullanılmış. Pamuksu bir yapısı bulunuyor. Yüksek tabanlı olduğundan dolayı, çocuk yürürken ya da koşarken rahatlıkla hareket edebilir. Kaliteli tasarımla oluşturulduğu için alabileceği darbelerde, istenmeyen herhangi bir problem olmaz. Ayak sağlığı önemsenerek, iç tasarımı dizayn edilmiştir.

Lumberjack Siyah Kız Çocuk Sneaker

Lumberjack Siyah Kız Çocuk Sneaker, renkli bir üründür. Tek bantlı olarak bulunuyor. Bant bölümünde, ipli detayları da yer alır. Öncesinde ip detaylarını ayarlayıp, bant bölümünü kullanarak rahatlıkla çıkarılıp giyilebilir. Yüksek tabanlı ürün, ayak sağlığı önemseyerek tasarlanmıştır. Ön ve arka bölümünde mat deri görünümü bulunuyor. Modern tasarımıyla, günlük kullanımda kullanışlı olur. Çocuklar için ideal bir tercihtir. Rahatsızlık hissi vermez. Çocuk yürüyüşünü de bozmaz.

Lumberjack Pembe Kız Çocuk Outdoor Bot

Lumberjack Pembe Kız Çocuk Outdoor Bot, kış sezonunda çocuğunuz için rahat bir tercih olacaktır. İpli ve bant detayları bulunuyor. Yüksek tabanlı ürün içeriğinde, pamuksu doku mevcuttur. Kış aylarında çocuğunuzun ayağı üşümeden, uzun süreli olarak kullanabilir. Arka ve ön bölümünde farklı yapı malzemesi kullanılmıştır. Kaymaz taban bulunduğundan dolayı, karlı yollarda sabitlenir ve yürümeyi kolaylaştırır. Ayak sağlığı önemsendiği için içeriğindeki parmak ve topuk bölümünde yastıklı malzemeler bulunuyor.

Pink Step Siyah Kız Çocuk Ev Botu

Pink Step Siyah Kız Çocuk Ev Botu, çocuğunuz için ayağını sıcak tutmak adına ideal bir tercihtir. Sade bir ürün! Kenar bölümünde kumaş ile oluşturulmuş kurdele detayı mevcuttur. Ayak içerisinde sıcak tutmak için yünlü pamuk kullanılmıştır. Dilerseniz ev ortamında, dilerseniz dışarıda yapılan yürüyüşlerde kullanılabilir.

Hepsi ve daha fazlası için ayakkabı dünyası.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayakkabı Dünyası, müşteri deneyimini artırmaya yönelik birçok çalışma sunuyor. Uzun süreli kullanabileceğiniz kaliteli birçok ayakkabı için seçiminizi, sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Online alışverişin en doğru adresi!

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle