Kızınız İçin 6 Eğitim Oyuncağı

Çocuklarımız, en değerli varlıklarımız. Doğdukları andan itibaren sağlıklı ve mutlu gelişimleri için her şeyi yapmak isteriz. Bebeklik çağından itibaren onların eğitimine, zihinsel ve bilişsel gelişimlerine fayda sağlayacak oyuncaklar seçmek isteriz. İşte sizlere kızınız için 6 eğitim oyuncağı önerileri.

Flash Cards 5’li Süper Set

Flash Cards 5’li Süper Set kızınızın eğlenirken öğrenmesini sağlayacak yepyeni bir oyuncaktır. Kızınız bu kutu sayesinde şekilleri, sayıları, renkleri, kavramlar arası ilişki kurmayı ve zıtlıkları öğrenecek. Kutu içerisinde yer alan eşleştirme kartları ile nesneler arasında bağlantı kurmayı, renkleri ve zıtlıkları öğrenirken çok eğlenecek. Kartlar üzerinde yer alan arkalı önlü resimler ile nesnelerin isimlerinin neler olduğunu ve ne işe yaradığını öğrenebilecek. Birbirinden renkli ve eğlenceli kartlar ile çocuğunuzun öğrendiği kelime sayısı da artacak. Ürünün kutusu kitap şeklindedir. Bu sayede çocuğunuzun hem ilgisini çekecek hem de ürünü istediği yere kolaylıkla taşıyabilecek. Ürün 2 yaş üzeri çocukların kullanımına uygundur.

Flash Cards İngilizce Alfabe 

Dil öğrenmede insanın en etkin olduğu dönem çocukluk dönemidir. Siz de çocuğunuzun İngilizceyi de erken yaşta öğrenmesini istiyorsanız Flash Cards İngilizce Alfabe ile işe başlamalısınız. Kutu içerisinde yer alan İngilizce alfabe kartları birbirinden renkli ve eğlenceli şekilde tasarlanmıştır. Kutu içerisinde 26 adet İngilizce büyük harfler, 26 adet İngilizce küçük harfler, 6 adet telaffuz kartı, 2 adet de etkinlik kartı bulunur. her harf ile başlayan İngilizce kelimeler ve resimleri basılı olan kartlar birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Manyetik Tablet Matematik Seti

Diy Toy Yayınları Manyetik Tablet Matematik Seti ile kızınız matematikle bir oyun ile tanışacak. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan matematik seti ile çocuğunuz sayıları ve dört işlemi kolaylıkla öğrenebilecek. Çocuklarınız eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda öğrenecek. Toplamda 98 parçadan oluşan set içerisinde 20 adet manyetik rakam bulunur. ayrıca 60 manyetik yuvarlak taş ile birlikte 11 büyük tamamlama kartı yer alır. 6 adet işlem sembolü ve silinebilen yazı kalemi ile oldukça işlevseldir. Buzdolabı üzerine de konulabilen rakamlarla çocuğunuz eğlenceli vakit geçirecek.

Bağlantı Kurma 

Blue Focus Yayınları Bağlantı Kurma oyunu ile çocuğunuz nesneler arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışırken çok eğlenecek. Bol resimli ve eğlenceli kartların birbiriyle eşleşen iki parçasını bulmayı amaçlar. Kartlar ilk olarak karışık olarak düz bir yere dağıtılır. Çocuğunuz bu dağınık kartlardan birbiri ile ilişkili olanı bulmaya çalışacak. Bu sayede nesneleri ve olayları anlama ve aralarında bağlantı kurmayı öğrenirken keyifli vakit geçirecek.

Vardem Eğitici Ahşap Mutfak https://www.happy.com.tr/vardem-oyuncak-egitici-ahsap-mutfak-tezgahi-aksesuarli-firinli

Vardem Eğitici Ahşap Mutfak ile kızınız çok eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda yepyeni birçok şey keşfedecek. Ahşap malzemeden yapılmış mutfak tezgahı gerçeğe benzer özelliklerdedir ve son derece eğlencelidir. Üzerinde oyuncak lavabosu, ocağı, çamaşır makinesi ve fırını bulunurken şişeleri, tavaları, kaşıkları ve tepsisi gibi detaylı şekilde oyuncak mutfak malzemeleri yer alır. kızınız bu ahşap mutfakla çok yaratıcı oyunlar oynayacak.

Redka Block Me Mantık, Zekâ ve Strateji Oyunu https://www.happy.com.tr/redka-block-me-akil-mantik-zeka-ve-strateji-oyunu

Redka block me mantık, zeka ve strateji oyunu ile çocuğunuz rakiplerine karşı oynarken keyifli anlar yaşayacak. Rakibin piyonunu kaleler koyarak engellemeye çalışacak ve aynı zamanda kendisi de ilerlemeye çalışacaktır. Çocuğunuz akıl ve mantık yürütmeyi bu oyunla birlikte öğrenirken çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.

Kızınız için birbirinden renkli ve eğlenceli eğitici oyuncakları www.happy.com.tr üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kızınız birbirinden güzel oyuncaklarla öğrenirken dolu dolu eğlencenin keyfini çıkaracak.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle