MEB Öğretmen Atama Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı, internet servisleri arasında yepyeni bir sisteme daha yer verdi. Artık öğretmen atamaları internet üzerinden de takip edilebilecek. Daha önce merkezlerden ...

2014’te kaç öğretmen atanacak?

Bu vakte kadar hiçbir zaman yeteri düzeyde öğretmen ataması yapılmış değil. Milli Eğitim Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı’nın ortak çalışmaları sonucunda belirlenen ...

2013-2014 KYK burs ve kredi sonuçları

2013-2014 KYK burs ve kredi sonuçları, KYK Sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair bir bilgi sonunda verildi. Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden bir haber veren Gençlik ...

Karne ücretleri hakkında uyarı

Senelerdir neredeyse tüm ilk ve orta dereceli okulların yöneticileri çocukların velilerinden ücretler istemekteler. BU ücretler karne paraları ya da faturalar adı altında ...

AÖF sınav tarihleri ve yerleri

2013-2014 öğretim yılı Güz Dönemi AÖF Vize sınavları için çok kısa bir tarih kaldı. İki hafta sonra yapılacak olan sınavların tüm bilgilerinin gerekli merciler tarafından ...

Ders saatleri değişiyor

Küçük yaşlı öğrencilerin okul çıkışında bekleme sendromu yaşaması bu vakte kadar çoğu filme konu olmuştur. Ancak burası işin senaryo tarafı, önemli olanı ise ...