Ömer Dinçer’den veda mesajı

Ömer Dinçer, bugün Milli Eğitim Bakanlığı mevkisinden ayrıldı. Düzenlenen törende zaten duygusal konuşmalarda bulunan eski milli eğitim bakanı kendi internet sitesinden de açıklamalarda bulundu. Göreve geldiğinden beri eğitimin birçok alanında büyük çalışmalar yapıp radikal değişikliklere gittiklerini belirten Dinçer, bu yolda kendisine destek olan herkese çok teşekkür etti.

Konuşmasında resmi bir dil kullanan Ömer Dinçer’in yayımladığı mesaj aşağıda yer alıyor. Ayrıca bu mesajın Milli Eğitim Bakanlığı sitesinde de yayımlandığını dile getirelim. Ömer Dinçer’in bugünden itibaren hangi aktiviteler içerisinde bulunacağı henüz açıklanmış değil. İşte Ömer Dinçer’in veda mesajı:

”Değerli mesai arkadaşlarım, Milli Eğitim Bakanlığı’nda göreve geldiğimiz günden bu yana eğitim için sayısız reformlar yaptık, projeler yürüttük. Pek çok yeniliği hayata geçirmenin gururunu beraber yaşadık.

Bu süreçte benimle birlikte bu başarıya imza atan, bu yolda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma ve eğitim camiamıza teşekkür ediyorum.”

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle