Parlayan Sensin! Emel Pırlanta!

Pırlantayı herkes için erişilebilir kılan mücevher sektörünün önemli ismi Emel Pırlanta modern tasarımlarıyla her yıl yeni koleksiyonlarını beğeniye sunuyor. Güncel trendlerin takip edildiği ürünlerde kullanılan değerli taşlar ithal.

0.08 Karat Pırlanta Prenses Tacı Yüzük

Zarafetle birlikte lüksün simgesi olan 0.08 karat prenses tacı pırlanta yüzük büyüleyici görünümü ile özel tasarıma sahip. Üzerindeki taşlar yüzüğü ışıltılı tacı andıracak şekilde süslerken 14 ayar beyaz altın sade aynı zamanda klasik görünüm sunuyor.

Her stil ile mükemmel şekilde uyum sağlarken gündelik kullanım dışında özel günler içinde benzersiz bir tercih. Yüzükle her anınızı özel kılabilir lüksün tadını sonuna kadar keşfedebilirsiniz.

0.15 Karat Pırlanta Baget Kalp Kolye

Tarzını net şekilde belirlemek isteyenler için 0.15 karat pırlanta baget kalp kolye koleksiyonun en güzel parçası. İhtişamıyla öne çıkan ürün pırlantada fark arayanlara hitap ediyor. Rutinin dışına çıkmak isteyenlerin farklı duruşlarının altını çizerken özel tasarımı göz dolduruyor.

Kalp şeklindeki kesimi şık davetlerin göz bebeği olmasını sağlıyor. Stilinde farklı tarzını yansıtmak isteyen kadınların seçimi olan ürün gösterişli aynı zamanda estetik zarafet yaşamak isteyenlerinde tercihi olmaya devam ediyor. Klasik ile modern birlikteliğinin en güzel örneklerinden birisi olurken erkekler için de özel kadına giden ayrıcalıklı bir hediye.

0.24 Karat Pırlanta Baget Küpe

Kadınların mücevher koleksiyonu vazgeçilmesi olmaya adayı olan 0.24 karat pırlanta baget küpe özel tasarımı ile size eşlik ediyor. Klasik çizgileri modern görünümlü şekillenirken hem klasik sever hem de modern takılardan hoşlanan kadınları memnun ediyor.

Sade ya da zarif kıyafetleriniz ile uyum sağlarken hareketlendirerek göz kamaştırıcı hale getirebilirsiniz. Başka ne ya ihtişamı yaşamak istiyorsanız baget küpenin gücünü mutlaka kullanmalısınız. Hayatındaki kadına unutamayacağı bir hediye almak isteyen beylerin tercihi olan ürün sayesinde hayır cevabını duymak mümkün değil.

Özel koleksiyonları ile her zaman fark yaratan Emel Pırlanta mücevher alanında Türkiye’de liderliği elinde bulunduruyor. Sürekli güncellenen koleksiyonlarını emelpirlanta.com adresinde görebilirsiniz. İsterseniz tek taşınızı kendiniz alın isterseniz sevdiğiniz kadın için özel tasarım arayın. Yüzlerce ürün burada!

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle