POMEM Eğitim Sonu Sınav Tarihi

Polis adaylarının eğitimlerinin sonunda katılmaları gereken son sınav için bulunacakları yer ve saat açıklandı. Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlükleri tarafından farklı sebeplerle işlemleri sonuçlandırılan kişiler için sınav tarihleri açıklandı. Polislik eğitimlerinin son sınavına girecek olan adaylar kendilerine yapılan açıklamalarla belirlenmişti. POMEM eğitim sonu sınavı Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampusu bünyesinde 15 Mayıs 2018 tarihinde yapılacaktır. Sınavın başlayacağı saat ise 10:00 olarak belirlenmiştir.

Sınava Katılacaklara Adaylık Açıklamaları Yapıldı

Hangi adayların sınava katılmaya hakkının bulunduğu, adli süreçlerden geçerek sınava girme imkanı elde eden polis adaylarının da kendilerine yapılan açıklamalar detaylandırıldı. 3 haziran 2015 tarihindeki 29375 sayılı resmi gazete bünyesinde yürürlüğe giren polis memuru ya da komiser yardımcılığı görevleri için sınav yönetmeliği hükümlerine göre işlemler gerçekleştirilmiştir.

15 Mayıs 2018 tarihinde saat 10:00’da sınav merkezinde olmanız ve sınava girecek şekilde hazır olmanız istenmiştir. POMEM Eğitim Sonu sınavına girmek için belirlenmiş olan tüm maddeler, okul müdürlükleri bünyesinde belirtilmiş gün ve saatte orada olunma şartıyla duyurulmuştur.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle