Sınava Hazırlık Setleri D&R!

D&R, elektronik, oyuncak, kırtasiye ürünlerinin satışını yapmaktadır. Farklı yayınevleri ve yazarların kitaplarını bulabileceğiniz online satış mağazasından birçok ürünü satın alabilirsiniz. D&R online alışverişlerde ücretsiz iade ve değişim seçeneği sunmaktadır.

2022 KPSS – ALES-DGS Sözel Mantık Çıkmış Sorular ve Çözümleri

2022 KPSS – ALES – DGS sözel mantık çıkmış sorular ve çözümleri yeni sınav sistemine uygun şekilde düzenlenmiştir. KPSS- ALES ve DGS sınavlarının soruları benzer sorulardan oluşur. Farklı sınavların çıkmış sorularını takip ederek sınavların soru mantığını anlayabilir, sınava hazırlık için daha sağlam temeller atabilirsiniz. Sözel mantık, soru tipi fazla değişkenlik göstermeyen ve belirli kurallarını anlayarak daha kolay çözebileceğiniz sorulardan oluşur.

Kitabın baskı yılı 2021’dir. 296 sayfadan oluşur ve 16×24 ebatlarındadır. Sorularla birlikte altlarında çözümleri paylaşılır. Aynı zamanda çözümsüz testleri de mevcuttur. Sözel mantık kitabı ile birlikte aynı serinin sayısal mantık kitabı da mevcuttur. Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

2022 Bir Hayale Serisi KPSS – ALES – DGS Sözel Mantık Tamamı Çözümlü Soru Bankası

2022 Bir Hayale Serisi KPSS – ALES – DGS sözel mantık tamamı çözümlü soru bankası ile sözel mantık sorularının mantığını kavrayabilirsiniz. Toplam 208 sayfadan oluşan kitap, 2021 yılında basılmıştır. 19×27 ebatlarındadır. Müfredata uygundur ve her sorunun altında detaylı çözümleri paylaşılmıştır. Bu seri ile birlikte sayısal mantık serisini de satın alabilirsiniz.

2022 KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Son Çıkış Tamamı Çözümlü 5 Deneme

2022 KPSS genel yetenek genel kültür son çıkış tamamı çözümlü 5 deneme, yeni müfredata uygundur. Kapsamlı bir deneme seçeneği sunulan setin içerisinde deneme sorularının cevapları yer almaktadır. Genel yetenek- genel kültür alanlarının farklı soru tiplerini içerir.

D&R, satın almış olduğunuz kitaplarla ilgili memnun kalmamanız halinde iade ve değişim seçenekleri sunar. Ürünleri 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. D&R mağazalarına fatura ile giderek değişim yapabilirsiniz.

2022 KPSS Genel Kültür Tarih Konularına Göre Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular

2022 KPSS genel kültür tarih konularına göre tamamı çözümlü çıkmış sorular kitabı, tarihin konulara bölünerek soru anlatımı yapılan bir kitaptır. 2021 yılında basılan kitabın içeriğinde derslere ve konulara hazırlık soruları yer almaktadır. Müfredata uygundur ve çıkmış sorularla sınav sorularının mantığını anlamanıza yardımcı olur.

KPSS tarih soruları genellikle bilgi sorularından oluşur ve yorum yapmanız gereken sorularda bilgi sahibi olmanız önemlidir. Kitabın içeriğinde soruların çözümlerini nasıl yapmanız gerektiğini içeren detaylı anlatımlar vardır.

D&R online satış mağazasından satın almış olduğunuz ürünleri memnun kalmamanız halinde ücretsiz bir şekilde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak için ürünün faturası ile D&R mağazalarından değişim seçeneği mevcuttur.

TYT Sosyal Bilimler Denemeleri

D&R, KPSS, ALES ve TYT kitaplarını online satış mağazalarından satın alabilirsiniz. TYT sınavlarının farklı soru tiplerinin olmasından dolayı farklı kaynakları takip ederek daha fazla soru seçeneği görmeniz gerekir. TYT konularında ilerleme kaydettikten sonra deneme çözümlerine başlayabilirsiniz.

Sosyal Bilimler denemeleri, TYT eşit ağırlık bölümünden hazırlanan öğrenciler için hazırlanan kapsamlı sorulardan oluşur. Basın yılı 2021 olan deneme setinin içerisinde 5 adet deneme bulunur. Denemelerin cevapları ve çözümlerini markanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

D&R mağazasından satın almış olduğunuz kitaplardan memnun kalmamanız halinde iade ve değişim yapabilirsiniz. D&R, 15 gün içerisinde ücretsiz iade seçeneği sunmaktadır. Sınava hazırlık kitapları satın almak için https://www.dr.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle