Toyzzshop 3 Yaş Oyuncakları

Her yaşa uygun oyuncak, anne ve çocuk ürünleri, kitap ve okul malzemeleri dahil pek çok ürüne sahip Toyzzshop kalite ve güvenli alışverişin adresidir. İnternete özel kampanyaları ve indirimli ürünleri inceleyebilir çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını satın alabilirsiniz.

Fisher Price Eğitici Tablet 

Çocuklarınızın yaşına göre geliştirici şekilde tasarlanmıştır. Fisher Price eğitici tablet bebeğiniz ile birlikte kendini geliştirmekte olan yaşa göre gelişim teknolojisi özelliğine sahiptir. Her bebeğin gelişimi ve büyüme şekli farklıdır. Eğitici tablet sayesinde bebeğinizin gelişim seviyesine uygun etkinlikleri seçebilir ve değiştirebilirsiniz. 31 adet butonu olan tabletin her tuşu farklı ses çıkarır. El ve göz koordinasyonunun gelişmesi için basma özelliği olan düğmeleri bulunur. Bebeklerin ince motor gelişimini destekler.

LEGO Classic Orta Boyda Yaratıcı Yapım Kutusu 10696

Hayal gücünün sınırsız alanına hitap eden LEGO classic orta boy yaratıcı yapım kutusu 10696 modeli her yaştan oyuncunun kullanması için tasarlanmıştır. 35 farklı renge sahip parçaları eğlenceli vakit geçirmenizi ve hayallerinizi yansıtmanızı sağlar. Gözler, tekerlekler, pencereler ile sınırsız eğlence ve arabalar ile aktivitelerinizin artırılması düşünülerek üretilmiştir. Diğer LEGO ürünleri ile uyumlu şekilde tasarlanan setinizi saklamak için kendine ait plastik kutusu da bulunmaktadır.

Fisher Price Eğitici Hikaye Kitabı FRC73 

Çocuğunuzun hem eğlenmesi hem de öğrenmesi için tasarlanmış Fisher Price eğitici hikaye kitabı FRC73 en çok bilinen ve sevilen şarkıları çalmaktadır. Şarkı dinlerken çocuğunuz sayı saymaya başlar. Temel harfler, rakamlar, şekiller ve kelimeleri öğrenmeye aynı zamanda eğlenmeye başlayacak. İstediğiniz yere götürmeniz için kolaylıkla taşınabilen tutma kolu bulunur. 123 ve ABC tuşlarına basıldığında harflerle sayılar, renkler ve şekiller düğmelerine bastığında öğretici kelimelerle renkleri öğretecek olan cümleleri duyacak.

Fisher Price Eğlen & Öğren Işıklı Eğlenceli Oyuncak Piyano Türkçe GTW20

Çocuğunuz oynadığı sürece beste yaparak öğrenme imkanına sahip olacak. Farklı 4 modu bulunur. Tuşlarına bastığında çocuğunuz gerçek notaları duyacak ve farklı renkleri görerek öğrenecek. Fisher Price eğlen & öğren ışıklı ve eğlenceli oyuncak piyano Türkçe GTW20 modeli istediğiniz her yere götürmeniz için uygun tutuş saplayan kulpa sahiptir. Düşünme ve ince motor gelişimini desteklemek için tasarlanmış hem eğitici hem de eğlenceli bir oyuncaktır.

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası – Eğitici Köpekçik

Bebeklerinizin eğlenmesini sağlayan ve öğrenmesini kolaylaştıran Fisher Price eğitici köpekçiğin uzaktan kumandası-eğitici köpekçik 35’den fazla şarkıya, cümleye ve kelimeye sahiptir. Sayıları, alfabeyi, harfleri, melodi ve eğlenceli cümlelerle televizyon kumandası görünümüne sahip bu oyuncak ile çocuğunuz kaliteli vakit geçirecek. Neden ve sonuç algısını geliştirmek, hayal gücünü geliştirmek ve işitme duyusunu ilerletmek için tasarlanmış kumandayı Toyyzshop ’tan sepette %20 indirim avantajı ile satın alabilirsiniz. https://www.toyzzshop.com/ seçili ürünlerde %25 indirim internete özel kampanyasını sizler için sunmaktadır.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle