Toyzzshop 5 Yaş Oyuncakları

Çocukları oyuncaklar ile buluşturan Toyzzshop muhteşem bir alışveriş deneyiminin yanında aynı zamanda çocukların gelişimine katkı sağlayacak öneri ve görüşler ile yol alıyor. Oyuncak mağazası her yaş grubunda çocuğun oyuncak, okul ve kırtasiye ya da kitap gibi gereksinimlerini karşılıyor.

Scrabble Junior Türkçe

5 yaş çocuklarının seviyesine göre özel olarak hazırlanan scrabble junior Türkçe oyun seti çocukları eğlendirirken yarışmanın keyfini yaşatıyor. Kelime oyunu renkli resimler ve kısa kelimeler ile dizme tahtasındaki harf taşlarını eşleştirmeyi sağlayan eğlenceli bir oyun olarak tercih ediliyor. Kutunun içerisinde iki taraflı oyun tahtasının yanında aynı zamanda 44 sayı markası, 101 harf taşı ve oyun kuralları yer alıyor.

Barbie Cutie Reveal Snowglake Sparkle Bebekler Hijm 12 -Kar Baykuşu

Barbie bebeğin de içinde yer aldığı 10 farklı sürpriz ile muhteşem bir kutu açma deneyimi kazandıran Barbie cutie reveal snowflake sparkle bebekler kız çocuklarının en sevdiği oyuncaklar arasında bulunuyor. Sürprizlerle dolu olan oyuncak seti özellikle 3 ve 7 yaş arasındaki çocuklar için muhteşem bir hediye.

Turuncu 10,5 LCD Dijital Çizim Tableti

Çocukların eğlenceli çizimleri keşfetmesini sağlayan turuncu 10,5 LCD dijital çizim tableti 10.5 inç ekran büyüklüğüne sahip. Ön yüzeyindeki silme tuşu sayesinde çizimlerini temizleyebilen çocuklar kilit tuşu ile çizimlerini istenmeyen çizgilerden koruyor. Evde ya da okulda kullanıma uygun olarak tasarlanan ürün ders pratiklerini de aynı zamanda keyifli bir hale getiriyor.

Silverlit Pokibot Robot 88043 -Sarı

Dans eden, sesleri tekrarlayan ve konuşan pokibot, çevre ile etkileşimli interaktif bir oyuncak. Mesajları robotik sevse çevirerek konuşan silverlit pokibot robot çalışırken gözlerinde ışıklar yanıyor. Ürünün darı ile birlikte farklı altın renk tonu bulunuyor.

Spiderman Tek Kale Futbol Seti

Futbola merak duyan çocukların oynamasını sağlayan spiderman tek kale futbol seti, kalesi sık file özelliğinin yanı sıra aynı zamanda katlanabilir. Butonlara basarak katlanan futbol kalesi ile oyuna hemen başlanır.

Her türlü oyuncağın rahatlıkla bulunduğu Toyzzshop mağazaları her yaştan çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Türkiye’nin en büyük oyuncakçısı https://www.toyzzshop.com/ adresi ile parmaklarınızın ucunda.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle