Toyzzshop Yazın Çocuklara Oyuncaklar!

Kırtasiye ürünlerinden, anne & bebek ürünlerine, kitaplardan, aydınlatmalara, 0 ve 16+ yaşa kadar; her çocuk için ideal olacak ürünleri bulabileceğiniz bir adres Toyzzshop.com –Toyzzshop Yazın Çocuklara Oyuncaklar!

Kaykay 80 cm. Seri 2 – Street Riderz

Toyzzshop.com platformu çocuklarınıza keyifli zamanlar yaşatıyor. Daha çok eğlenceyi seven aktif ve enerjik çocuklara hitap eden bu ürün ile eğlenceli zamanlara merhaba!

Kaykay 80 cm. Seri 2 – Street Riderz; akçaağaç gövde ile imal edilmiş ve kaymaz yüzeye sahip olan, dayanıklı bir üründür. Eğlenceli modeller ile tasarlanmış 9 çeşidi olan ürünler arasından, seçme şansını; siz değerli müşterilerinin zevklerine bırakıyor. Unisex olarak tasarlanmış; kız ve erkek çocuk ya da 50 kg kadar ağırlıkta olan büyüklere de hitap edebiliyor. Kaykay uzunluğu 78 cm olup, alüminyum alaşım mekanizmaya sahip yapıdadır. Tekerleri çapı 5 cm olup, PU (poliüretan) malzemeden imal olmuş tekerlere sahiptir.

Xiaomi Wicue 11” Mavi LCD Dijital Çizim Tablet

Toyzzshop.com sizi tarihe götürecek. Geçmişte oynanılan çizim pedleri, şimdiki devirde dijitale dönmüş durumda.

Xiaomi Wicue 11” Mavi LCD Dijital Çizim Tableti 11” boyutu ile çocuklar için ideal. Xiaomi kalitesi ile üretilmiş olup, 3V CR2032 pil ile çalışmaktadır. LCD ekran yapısına sahip olup gözü yormaz şekilde tasarlanmış olan ürüne, ABS çerçeve ile dayanıklılık kazandırılmıştır. 11,7 cm boyutunda olan kalemi ile birlikte çocuklar kolay ve pratik olarak çizim yapabilirler. Kalem, kalem tutacağı ile bağlı olması sayesinde kaybolma gibi durumlara maruz kalmaz. Ekranda bulunan tek bir tuşa basmak kolaylığı ile silme işlemi gerçekleştirilir. Ürün de; yanlışlıkla silme işlemlerinin önüne geçmek için ise, silme kilidi bulunur.

Hot Wheels Yılan Geçidi Oyun Seti FNB20

Toyzzshop.com ilginç ve macera dolu oyunları ve senaryoları ile karşınızda. Daha çok erkek çocuklar için tasarlanmış olan bu oyuncak, onların dikkatini fazlasıyla çekecek.

Hot Wheels Yılan Geçidi Oyun Seti FNB20 Bir kobranın, arkadaşlarınızı tuzağa düşürmeye çabasını içeriyor. Tren istasyonu teması ile tasarlanmış bir platform ve Hot Wheels aracı ile birlikte gelen bu ürün, 4 ile 8 yaş arası erkek bireyler için oynamanın daha keyifli olduğu oyuncaktır. Ürün, Hot Wheels serisi diğer oyuncaklar ile de uyumlu olup; bağlama yapılabilir özelliğe sahiptir.

Globber Master 3 Tekerlekli Katlanabilir Işıklı Koyu Yeşil Scooter

Toyzzshop.com sunduğu bu muhteşem ürün ile gezintiler artık yorulmadan olurken ayrıca çok keyifli.

Globber Master 3 Tekerlekli Katlanabilir Işıklı Koyu Yeşil Scooter, 3 tekerli yapısı sayesinde üzerinde dengede durma telaşını barındırmaz. Bu sayede güven ile hoş zamanlar geçirmenize olanak tanır. Taban yapısı geniş olarak tasarlanmış olup; rahat ve konforlu sürüş sağlar. Ürün hareket halindeyken, tekerlerinden yayılan ışıklar ile de oldukça havalı ve şık. 50 kg kadar ise taşıma kapasitesi bulunur.

LEGO Super Mario Mario ile Maceraya Başlangıç Seti 71360

Toyzzshop.com Super mario oyunu, muhtemelen bilmeyen yoktur.

LEGO Super Mario Mario ile Maceraya Başlangıç Seti 71360 legosu ile çocuklara keyifli vakit sunarken, sizi de çocukluğunuza götürecek. Mario oyun mantığı ile üretilen lego, yine Mario’nun altın toplama çabası ile neticeleniyor. Ürün, sanal olarak da oyun imkanı sunar.

Toyzzshop.com ile çocuklarınızı ve sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkün. Farklı kategorilerde olan, binlerce çeşit ürüne bir tıklamak ile ulaşma kolaylığı sunuyor. Şımart kendini. Hadi, eğlence dolu bu keşfe hazır mısın?

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle