Uygun Fiyatlı Kıyafetlerle Üniversitede Gözde Ol; Addax

Her öğrencinin hayali olan üniversite, kişilerin üniformalarından kurtularak kendi tarzlarını istedikleri gibi yansıtabildikleri yerlerdir. Bu sebeple kişiler kıyafetlerini seçerken kendi istekleri olmasını ve uygun fiyatlı olmasını istemektedir. Addax bu konuda biz kadınlara çok daha fazla yardımcı olan bir giyim markasıdır.

Mint Baskılı Sweat

Sweatler bizlerin günlük yaşamlarında sıkça kullandığı ve gardroplarımızın baş köşesinden hiç ayırmadığımız kışlık ürünlerdir. Bunların renkleri hepimiz için kombinlenme açısından en önemli unsurlardan bir tanesidir. Addax’ta bulabileceğimiz kaliteli ürünlerin arasında yer alan mint baskılı sweat gardroplarımızın baş köşesinde yer almak için bizleri beklemektedir.

Bu ürünün özelliklerini şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Ürünün iki farklı rengi bulunmaktadır. Bun renklerden bir tanesi mint iken diğeri ise ekru rengidir.
 • Sweatin XS bedeninden başlayarak L bedenine kadar geniş yelpazesi bulunmaktadır.
 • Sweat %65 pamuktan üretilirken geriye kalan üretim materyali ise %35 polyesterdir.

Siyah Çift Cepli Çıtçıtlı Gömlek

Gömlekler günümüzde cinsiyet fark etmeksizin kullanılan kıyafetlerdir. Bu giyim ürünlerinin kombinlenmesi çok daha farklı yöndedir. Örneğin uzun seven kişilerin önlerini ilikledikten sonra bir kot pantolon ile kombinlemesi çok kolayken, bazı kişiler ise kısa sevdiklerinden dolayı gömleklerinin önüne güzel bir şekilde bağlayarak kullanabilirler. Bunun yanında içlerine uygun bir badi giyinerek de gömleklerinin önünü açık bir şekilde kullanabilirler. Bu ürünlerden bir tanesi olan siyah çift cepli çıtçıtlı gömlek ise özellikleri bakımında çok daha cezbedicidir.

Bu ürünün özellikleri ise;

 • Rahat kesim kalıbı ile kişilerin giyindiklerinde rahat hissetmelerini sağlamaktadır.
 • 34 ila 38 beden aralığında geniş beden yelpazesi bulunmaktadır.
 • Ürün %60 pamuktan ve %40 polyester maddeden üretilmiştir.

Kırmızı-Beyaz Yırtmaç Detaylı Puantiyeli Elbise 

Elbiseler günümüzde kadınlar tarafında sıkça kullanılan giyim tarzıdır. Birçok tarzda elbise olduğundan dolayı kadınlar kendi tarzlarına uygun olanı çok kolay bir şekilde seçebilmektedir. Bu ürünlerin kombinleme rahatlığı ise göz ardı edilemeyecek kadar kolaydır. Elbisenin türüne göre rahat ya da şık bir ayakkabı ile bu elbiseler tamamlanabilmektedir. Bu noktada Addax’ta bulabileceğimiz en güzel elbiselerden bir tanesi olan kırmızı-beyaz yırtmaç detaylı puantiyeli elbise üniversite yaşamlarımızda bizler için kurtarıcı parçalar olarak görülebilinir.

Bu elbisenin özelliklerini şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Elbisenin kırmızı beyaz ve siyah beyaz olarak iki farklı renk seçeneği bulunur.
 • 34 bedenden 40 bedene kadar olan kadınların bedenlerini kolayca bulabileceği bir elbisedir.
 • %100 viskon kumaştan üretilmiştir.
 • Ürünün uzunluğu ise yaklaşık 119 cm’dir.

Siyah Desenli Şortlu Etek 

Etekler hayatlarımızda özellikle yaz aylarında bizleri kurtaran kıyafetlerdir. Ancak etekler kadınlar için kısa oldukları zaman giyim rahatlığı açısından kolay olmamaktadır. Herhangi bir rüzgarda ya da oturuş şeklinde kötü anlar oluşabilmektedir. Bu noktada siyah desenli şortlu etek öne çıkmaktadır. Şortlu etekler kullanım açısından çok rahat olduğu gibi çeşitli şekillerde de rahatça kombinlenebilirler.

Bu şortlu eteğin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Siyah, lacivert ve bordo olarak 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
 • 34 beden ile 40 beden aralığındaki kadınlar rahatlıkla bedenlerini bulabilmektedir.
 • Ürün %100 viskon kumaştan üretilmiştir.
 • Eteğin boyu ise yaklaşık olarak 36 cm’dir.

Siyah Yüksek Bel Pantolon

Pantolonlar bizlerin hayatında her alanda kullanabilinen giyim ürünleridir. Örneğin; rahat bir gün geçirmek isteyen kişilerin beyaz sade bir tişörtle bile kombinleyebildiği bu ürünler, şık bir yemeğe gidilirken ise güzel bir gömlek ile tarz bir şekilde yorumlanabilmektedir. Bu pantolonların kişilerin tarzlarına uyacak fazlalıkta olmasından dolayı kişiler rahatça seçim yapabilmektedir. Addax’ın kaliteli ürünlerinden bir tanesi olan siyah yüksek bel pantolon’un özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Ürünün siyah ve füme olarak 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
 • En küçük beden olarak 25 bedene sahip olan kişilerin ve 32 beden pantolon giyen kişiler bu aralıkta bedenlerini en kolay şekilde bulmaktadır.
 • Ürün %3 likralı olup rahat bir kullanım sunmaktadır.
 • Ürün %97 oranında pamuktan üretilmiştir.

Eğer sizlerde Addax’ın bu kaliteli ürünlerine sahip olmak isterseniz www.addax.com.tr sitesine girebilirsiniz.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle