Yaz Kampanyasını Kaçırma! Davet Çok, Elbisem Yok!

Davetcokelbisemyok kısaca DCEY ile muhteşem elbise koleksiyonlarıyla sizi ne giyeceğim derdinden kurtarıyor. Kiralık ve satılık olarak yüzlerce elbise seçeneği sunan marka pek çok ürüne kolay erişim sağlıyor.

Cold Karma Mini Elbise

Cold karma mini elbise, ışıltısıyla partinin yıldızı olmanızı sağlıyor. Lacivert renkli elbise büzgü detaylarıyla dikkat çekiyor. Büzgü ayrıntılarıyla klasik parti elbisesi gizli fermuar detayına sahiptir. Mini portföy çanta ve yüksek topuk ayakkabılar davette tarzınızı yansıtır. Yarım kol elbisenin vücudunuzu deri gibi sarması fiziğinizin ortaya çıkmasını sağlar. İnce topuklu ayakkabılar ve ışıltılı bir makyajla geceye hazırsınız.

La Lune Flared Maxi Elbise

V yaka tasarıma sahip Shona Joy La Lune Flared maxi elbise krem rengidir. Sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesiyle cesur olan elbise parti için uygundur. İpek dokuda olan ürün arkadan bağlama ve genişletilmiş kol detaylarıyla klasik parti elbiselerindendir. Saçlarınızı topuz yaparak sırt dekoltesini gösterdiğinizde istediğiniz şık duruşa sahip olursunuz. Tıpkı diğer davet elbiseleri gibi bu ürünü altında ince yüksek topuk ayakkabı giyilebilir. Renk seçimi de elbise ve çantaya uyduğunda kusursuz geceniz başlamış olur.

Kırmızı Tek Omuz Elbise

Kırmızı tek omuz elbise, DCEY’ nin kendi tasarımıdır. Standart parti elbisesi tasarımında olan elbise uygun fiyattan satılmaktadır. 34 ila 40 beden aralığında olan elbise yandan sarkan tül detayı ila hareketlendirilmiştir. Uygun topuklu ayakkabı seçimiyle gösterişli bir davetli olabilirsiniz. Bu elbise için siyah ya da mat gümüş ince topuk ayakkabı, çanta kombini kullanılabilir.

Lucia Mavi Elbise

Çok iddialı olmayan ancak oldukça zarif bir elbisedir. Lucia mavi elbise, üzerindeki parlak payetlerle dikkat çeker. Sırt dekoltesi olan elbise arkadaşlar arası bir parti için tercih edilebilir. Elbisenin üzerindeki gümüş payetlerin mat hali olan bir ayakkabıyla kombin yapılabilir. Yine mat gümüş rengi bir çanta ila partiye hazır hale gelirsiniz. Şık bir topuz, hafif makyaj ile eğlenmeye hazırsınız.

DCEY’ in benzersiz parti elbiselerini kaçırmayın. Hemen https://www.davetcokelbisemyok.com/tr/ tıklayın elbisenizi alın.

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle