AÖF Vize Sınavı Sonuçları

aof

Geride bıraktığımız sene bir rekora imza atılarak AÖF vize dönemi sınav sonuçları çok kısa bir süre içerisinde sınava giren öğrencilerle paylaşılmıştı. Bu sefer sınav sonuçları daha geç bir dönemde geliyor. Rektörlük devir teslim töreninde bir konuşma yapan, AÜ eski Rektörü Profesör Doktor Davut Aydın, sınav sonuçlarının bu akşam 17’den sonra açıklanacağını dile getirdi. Aydın, konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Buradan öğrencilere müjdem var. Saat 5’ten sonra iki hafta önce gerçekleştirdiğimiz ara sınav sonuçlarını ilan etmiş olacağız. Bu anlamda öğrencilerimize bir yılbaşı müjdesi de vermiş oluyoruz”

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak siz de AÖF sınavı sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Tabi ki sınav sonuçlarınızı öğrenmek için sisteme TC kimlik numaranız ve özel şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Internet Explorer kullanıcılarının güvenlik ayarını düşürmeleri gerekiyor sisteme giriş yapabilmeleri için, ancak ardından güvenlik seviyesini tekrar artırın. Zira bilgisayarınıza art niyetli yazılımların girme ihtimali bulunuyor.

AÖF Sınavı Sonunçları Kılavuzu

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle