Yarıyıl tatili bir haftaya mı düştü

yarıyıl tatili bir haftaya mı düştü, 2015’e girdiğimizden beri ilk ve orta dereceli okullar sadece bugün okula gittiler. Bir haftadır şiddetli bir şekilde yağan kar ...

2015 YGS Kılavuzu

2015 ygs kılavuzu, Geride bıraktığımız gün 2015 YGS tarihi ve detayları ÖSYS tarafından açıklandı. Açıklanan bilgilerle birlikte YGS başvuru döneminin de startı ...

TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB’den tarih verildi!

teog sonuçları ne zaman açıklanacak mebden tarih verildi, Liseye girme heyecanı yaşayan öğrenciler haftalardır Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) TEOG sonuçlarını açıklamasını ...

2015 üniversite bursları

2015 üniversite bursları, Geride bıraktığımız gün Bakanlar Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Kurulda yine uzun süredir beklenen önemli kararlar açıklanırken en dikkat ...

2015’te MEB’e 74 bin personel alınacak

2015te mebe 74 bin personel alınacak, Geride bıraktığımız gün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na konuk olan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, gazetecilerin sorularını ...

2014 – 2015 TEOG Sınav Tarihleri

2014 2015 teog sınav tarihleri, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı ( TEOG ) için 2014 – 2015 eğitim öğretim dönemi sınav tarihleri açıklandı. Açıklanan ...