İzmitliler YGS için korkuyor

akp_miting

izmitliler ygs için korkuyor, 2014 YGS bu hafta sonu Pazar günü yapılacak. 23 Mart’a denk gelen sınavda ülke genelinde bir milyondan fazla öğrenci üniversiteye girmek için ilk uğraşını verecekken büyük bir stres hakim tüm katılımcılar üzerinde. İstanbullu öğrencilerin sınav konusunda en büyük endişelerinden biri de sabah saatlerinde trafik yaşanıp yaşanmayacağı. Ancak İzmitlileri çok daha büyük bir tehlike bekliyor. 23 Mart Pazar günü sabahı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İzmit’te miting düzenleyecek. Onlarca koruma araç ile gezmekte olan başbakanın yine trafiği alt üst etmesi bekleniyor.

Ak Parti’nin mitingi saat 13’te, Perşembepazarı Meydanı’nda başlayacak. Ancak tabi ki önlemlerin bundan saatler önce, hatta geceden alınmaya başlanacağı kesin. AK Parti bu durum için öğrencileri rahatlatacak bir açıklama yapsa da yeterli olduğunu söyleyemeyiz. İşte AKP’nin açıklaması:

“AK Parti’liler katılımı artırmak için tüm imkanları seferber edecek. Yüzlerce araç, binlerce kişi, Kocaeli Üniversitesi’nin Anıtpark Kampüsü ve diğer okulların bulunduğu Perşembepazarı’na gidecek. Mutlaka büyük gürültü çıkaracaklar”

Advertisement

No comments.

Yorum Ekle